2019-04-23, antradienis, 05:17.     Šiandien Joniškyje saulė teka 05:57, leidžiasi 20:35, dienos ilgumas 14:38.

Joniškio rajone startuoja naujas projektas

2018-09-13, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Joniškio rajone startuoja naujas projektas

Joniškio rajono savivaldybės tarybos posėdžių salėje vyko Joniškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro vykdomo projekto  „Joniškio rajono gyventojų sveikatos stiprinimas ir ligų prevencijos vykdymas“ pristatymas.

 

Renginys sukvietė į salę atsakingus tarybos narius, administracijos darbuotojus, seniūnus, mokyklų vadovus, bendruomenių ir įmonių vadovus bei gyventojus, besidominčius sveikatinimo klausimais.

 

Pristatymo pradžioje renginio dalyvius pasveikino ir nauju projektu pasidžiaugė Joniškio rajono savivaldybės mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė. Joniškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Jolita Puidokienė kalbėjo, kad projektas parengtas pagal veiksmų programos priemonę „Sveikos gyvensenos skatinimas regioniniu lygiu“ ir finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų, Lietuvos Respublikos biudžeto ir Joniškio rajono savivaldybės lėšomis.

 

Bendra projekto vertė yra 138 054,14 Eur. Pagrindinis projekto tikslas yra padidinti Joniškio rajono gyventojų sveikatos raštingumo lygį bei suformuoti pozityvius jų sveikatos elgsenos pokyčius. Projektas bus vykdomas ne tik Joniškio mieste, bet ir visame rajone. Jis truks iki 2021 m. kovo 1 d.

 

Renginyje buvo pristatytos projekto veiklos, papasakota apie inovatyvios ir modernios įrangos bei priemonių įsigijimą. Pristatymą pagyvino Rasos Kazimieraitienės vadovaujamas šokių kolektyvas. Renginio pabaigoje dalyviai buvo kviečiami aktyviai dalyvauti visose projekto veiklose.

 

Joniškio rajono savivaldybės informacija

 


REKLAMA


 

APLINKOS TVARKYMO DARBAI JONIŠKYJE IR RADVILIŠKYJE

 

 

Avarinių, pavojingų medžių pjovimas. Medžių prie elektros linijų ir virš stogų pjovimas.

Krūmų kirtimas. Gyvatvorių karpymas. Pastatų - pašiūrių griovimas. Aplinkos ir kiemų tvarkymas.

Vejos sėjimas, sklypų lyginimas ir juodžemio atvežimas. Vejos ir žolės pjovimas.

Atliekų (statybinių, medžio šakų ir kt.) išvežimas.

Kainos nuo 30€

Tel. 864773298

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai