2019-02-17, sekmadienis, 10:24.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:35, leidžiasi 17:28, dienos ilgumas 9:52.

Joniškio rajone suklastotą dokumentą turėjęs vairuotojas, įtariama, bandė papirkti pasienietį

2018-06-19, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Joniškio rajone suklastotą dokumentą turėjęs vairuotojas, įtariama, bandė papirkti pasienietį

Joniškio rajone sustabdytas Latvijos ir Izraelio pilietybes turintis vairuotojas pasieniečiams pateikė, įtariama, suklastotą Izraelio vairuotojo pažymėjimą. Tuomet užsienietis, įtariama, bandė papirkti pasienietį 50-čia eurų ir taip prisidarė didelių bėdų. Beje, vyras turėjo tikrą bei galiojantį Latvijos vairuotojo pažymėjimą.

 

Penktadienio vakarą Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pakrančių apsaugos pasienio rinktinės Šiaulių pasienio užkardos pareigūnai vykdė bendrą tarnybą su Latvijos pasienio pareigūnais.

 

Joniškio rajono Jauniūnų kaimo ribose jie sustabdė iš Latvijos į Lietuvą vykusį mikroautobusą „Renault Trafic“. Jis buvo pažymėtas latviškais numeriais. Transporto priemonę vairavo 46-erių vyras, turintis dvigubą Latvijos ir Izraelio pilietybę. Patikros metu, be kitų dokumentų, jis pasieniečiams pateikė, įtariama, suklastotą Izraelio valstybės vairuotojo pažymėjimą.

 

Aplinkybėms išsiaiškinti ir dokumentams įforminti vairuotoją nuspręsta pristatyti į Šiaulių užkardą. Į jo vairuotą „Renault Trafic“ įlipo vienas pasienietis. Pakeliui į Šiaulius dvigubą pilietybę turintis užsienietis, įtariama, VSAT pareigūnui pasiūlė 50 eurų kyšį. Vairuotojas buvo įspėtas apie už tokius veiksmus gresiančią baudžiamąją atsakomybę, tačiau minties duoti, įtariama, kyšį neatsisakė.

 

Tuomet vyras buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Pakrančių apsaugos pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už suklastoto dokumento naudojimą gresia areštas arba laisvės atėmimas iki ketverių metų, o už kyšio davimą - bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

 

Beje, sulaikytasis, kaip vėliau paaiškėjo, turėjo ir galiojantį Latvijos vairuotojo pažymėjimą. Šio tvarkingo dokumento vairuotojas iš pradžių pasieniečiams kažkodėl neparodė.

 

Šeštadienį užsienietis iš areštinės buvo paleistas skyrus jam kardomąją priemonę rašytinį pasižadėjimą neišvykti. Kadangi jo latviškas vairuotojo pažymėjimas nepriekaištingas, Izraelio ir Latvijos pilietybes turinčiam užsieniečiui grąžintas mikroautobusas, kuriuo jis ir išvyko iš Šiaulių užkardos.

 

VSAT Pakrančių apsaugos pasienio rinktinės inf.

 


REKLAMA

 


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 
 
 
 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?