2020-07-15, trečiadienis, 11:43.     Šiandien Joniškyje saulė teka 05:03, leidžiasi 21:44, dienos ilgumas 16:40.

Joniškio rajono jaunimas susirinko į forumą

2018-12-19, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Joniškio rajono jaunimas susirinko į forumą

Šiandien, spalio 19d., vyko Joniškio rajono jaunimo forumas #jaunimobalsas, tai vienas iš projekto „Joniškio jaunimas - ne problema, o sprendimas 2018", kurį finansuoja Joniškio rajono savivaldybė, renginių.

 

Forumo pirmoje dalyje jaunimui apie Apskrito stalo veiklą ir iniciatyvą #vote16 papasakojo Šiaulių Apskrito stalo pirmininkas Vaidas Rusys. O EST regioninė konsultantė Sonata Dedūraitė pristatė tarptautinius projektus ir savanorystę. Savo patirtimi pasidalino du tarptautiniai savanoriai iš Turkijos ir Gruzijos.

 

Antra forumo dalis buvo skirta jaunimo problemų iškėlimui ir diskusijai su rajono politikais, savivaldybės administracija. Džiaugiamės, kad į dikusiją atvyko rajono meras Gediminas Čepulis, mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė, administracijos direktoriaus pavaduotojas Artūras Pališkevičius, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Novogreckis, JR koordinatorė Vilma Bartašienė, tarybos nariai Marcijonas Urmonas, Dainius Vyšniauskas, Kęstutis Mačiulis ir Kęstutis Tautvaišas.

 

Didžiausios jaunimo problemos:

 

1. Autobusų tvarkaraščiai.

2. Jaunimo koordinatorė nėra tinkama darbui su jaunimu, kompetencijų ir žinių trūkumas.

3. Silpnas organizacijų tarpusavio ryšys.

4. Mažas jaunimo finansavimas.

 

Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos Atviro jaunimo centro inf. ir nuotr.

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai