2019-04-19, penktadienis, 03:39.     Šiandien Joniškyje saulė teka 06:06, leidžiasi 20:27, dienos ilgumas 14:21.

Joniškio rajono seniūnijose – 55 Saugios kaimynystės grupės

2018-10-13, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Joniškio rajono seniūnijose – 55 Saugios kaimynystės grupės

Spalio 10-oji – Vietos savivaldos diena. Viena iš policijos ir vietos savivaldos, seniūnijos, bendradarbiavimo formų yra Saugios kaimynystės grupių veiklos koordinavimas. Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Joniškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai Daina Kaminskienė ir Algirdas Sakalauskas lankėsi Kriukų seniūnijoje įkurtose Kriukų miestelio, Lieporų kaimo Liepų gatvės ir Skakų kaimo Saugios kaimynystės grupėse, bendravo su Kriukų seniūne Audrone Impoliene bei grupių vadovais Jonu Lingevičiumi, Daiva Sasnauskiene.

 

Kriukų miestelio ir Lieporų kaimo Liepų gatvės Saugios kaimynystės grupės buvo įkurtos 2010 metais, todėl jų teritorijas žymėjo seno formato stendai, kuriuos dabar atnaujino gyventojai policijos atstovų įteiktais naujais Joniškio rajono Saugios kaimynystės stendais. Naujieji stendai yra įsigyti įgyvendinant Joniškio rajono savivaldybės nusikaltimų prevencijos programos 2018 metų priemones.

 

Pareigūnai taip pat kaimų skelbimų lentose patalpino informaciją apie atsakomybę už viešosios tvarkos pažeidimus ir priminimus, kad pomėgis viešoje vietoje vartoti alkoholį kelia grėsmę gyventojų saugumui.

 

Saugios kaimynystės idėjos Joniškio rajone įgyvendinimas prasidėjo 2007 – 2009 metais, o nuo 2010 metų buvo pasirašomos trišalės bendradarbiavimo sutartys tarp gyventojų, policijos ir seniūnijos atstovų.

 

Joniškio rajono visose seniūnijose veikia 55 Saugios kaimynystės grupės.

 

Lietuvos policijos inf.

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai