2019-03-20, trečiadienis, 23:42.     Šiandien Joniškyje saulė teka 06:20, leidžiasi 18:30, dienos ilgumas 12:9.

Joniškio „Saulės“ pagrindinė mokykla Pakruojo rajono mokykloms padės įgyvendinti projektą

2018-03-08, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Joniškio „Saulės“ pagrindinė mokykla Pakruojo rajono mokykloms padės įgyvendinti projektą

Startuoja Europos Sąjungos struktūrinių fondų finansuojamas projektas „Mokinių skaitymo gebėjimų gerinimas Pakruojo rajono Balsių, Klovainių, Rozalimo ir Žemynos pagrindinėse mokyklose“.

 

Projektu sprendžiama problema – nepakankami mokinių skaitymo (teksto suvokimo) pasiekimai Pakruojo rajono Balsių, Žemynos, Klovainių, Rozalimo pagrindinėse mokyklose. 

 

Projekto tikslas – pagerinti Pakruojo rajono mokinių skaitymo pasiekimus diegiant naujus bendrojo ugdymo proceso organizavimo modelius mokyklose. Projekto metu bus gerinami 8 klasės mokinių pasiekimai. Projektas vyks du metus – iki 2020 m.

 

Projekto partneris – Joniškio „Saulės“ pagrindinė mokykla – konsultuojanti mokykla. „Saulės“ pagrindinė mokykla išsiskiria savo mokinių skaitymo pasiekimais. Be to mokykloje mokinių pasiekimai ir pažanga yra viena iš prioritetinių sričių, tai numatyta 2013–2015 m., 2016–2018 m. Strateginiuose planuose, Mokyklos veiklos tobulinimo plane 2015–2018 metams, Metinėse Veiklos programose, Ugdymo planuose.

 

Metinėse Veiklos programose vienas iš numatomų rezultatų – visų NMPP testų rezultatai, palyginus su respublikos pagrindinių mokyklų rezultatais yra lygūs arba truputį aukštesni. Testų ir tyrimų rezultatai naudojami veiklai tobulinti, pagal juos planuojamos ir vykdomos įvairios veiklos. 

 

Konsultuojančios mokyklos mokytojai demonstruos savo pamokas, padės kolegoms suprasti, kodėl renkasi vienus ar kitus mokymosi metodus ir mokymosi veiklas, po pamokų aptars, kaip būtų galima pagerinti projekto mokytojų pamokų kokybę, kokia mokymo(si) veikla padėtų pagerinti mokinių motyvaciją, o tuo pačiu jų mokymosi pasiekimus. Ši veikla tiesiogiai prisidės prie projekto tikslo pasiekimo. 

 

Partnerio turimi administravimo gebėjimai projektui įgyvendinti yra pakankami: mokykla įgyvendina ar yra įgyvendinusi įvairios apimties struktūrinių fondų finansuotas programas, taip pat atskirų ministerijų, Valstybės investicijų programų projektus, dalyvauja įvairiose veiklos tobulinimo, prevencinėse programose, mokytojai nuolat tobulina kvalifikaciją mokymuose, seminaruose.

 

Joniškyje įvyko pirmasis projekte dalyvaujančių mokyklų atstovų susitikimas, aptartos konkrečios projekto veiklos, trumpai pristatyta „Saulės“ mokykla. Kitas darbinis susitikimas planuojamas Joniškyje kovo mėnesį.

 

Projekto koordinatorė Lina Valiukienė

 


REKLAMA


 

Joniškieti, taip paprasta dar nebuvo!

 

 

Turi savo verslą ar galvoji apie jį? – pradėk nuo idėjos ir spaudos darbų, nes dabar užsakyti kokybiškas vizitines korteles ar skrajutes gali tiesiog internetu. 

 

 

3 lengvi žingsniai iki spaudos užsakymo:

 

1.       Eik į e-spaustuvę www.klik.lt

2.       Pasirink reikiamo gaminio parametrus

3.       Įsikelk savo maketą, užsakyk ir lauk savo siuntinio!

 

Neturi maketo? Nesijaudink. Viską rasi čia. E-spaustuvės dizaineriai pasirūpino lengvai pritaikomais ir profesionaliais dizaino šablonais tavo verslui.

 

E-spaustuvėje KLIK viskas paprasta, o jei turėsi klausimų, visada pagelbėsime telefonu: 8 37 333 000 arba el. paštu info@klik.lt

 

 

Išbandyk: www.klik.lt

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 


REKLAMA


 

 

 

 

 
 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai