2019-02-22, penktadienis, 17:02.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:24, leidžiasi 17:38, dienos ilgumas 10:14.

Joniškio TVIC pakvietė apgyvendinimo paslaugas teikiančius verslo atstovus į seminarą

2017-12-17, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Joniškio TVIC pakvietė apgyvendinimo paslaugas teikiančius verslo atstovus į seminarą

Lapkričio pabaigoje Joniškio TVIC pakvietė apgyvendinimo paslaugas teikiančius verslo atstovus į jiems skirtą seminarą „Dėl apgyvendinimo paslaugų klasifikavimo“. Seminaro lektoriai iš Turizmo Departamento, mokesčių inspekcijos bei  visuomenės sveikatos centro apžvelgė ir priminė apgyvendinimo paslaugų teisinį reglamentavimą ir pristatė naujienas. Diskusijų metu buvo analizuojama, kokios mokestinės prievolės laukia, nesilaikančių Turizmo įstatymo,  kas privalo turėti leidimą – higienos pasą, kokia apgyvendinimo paslaugų teikėjų priežiūra, ir pan.

 

Apgyvendinimo paslaugos – privalomai klasifikuojamos ir joms suteikiamos žvaigždutės (Viešbutis, Motelis, Kempingas, Svečių namai) arba registruojamos Turizmo departamento interneto svetainėje www.tourism.lt (Apartamentų kompleksas, Poilsio namai, Kaimo turizmas, Nakvynės namai, Nakvynė ir pusryčiai, Turistinio laivo apgyvendinimo paslauga, Turistinė stovyklavietė).

 

Viešbučiai ir moteliai klasifikuojami pagal Europos klasifikavimo sistemą Hotelstars Union, Svečių namai ir kempingai – pagal Lietuvišką sistemą/kriterijus. Klasifikavimą vykdo Apgyvendinimo paslaugų klasifikavimas atliekamas pagal tokius etapus: teikiama paraiška, vyksta objekto apžiūra, teikiama išvada, komisijos balsavimas, ir suteikiama kategorija (žvaigždutės).

 

Visas apgyvendinimo paslaugų rūšis gali teikti fiziniai ir juridiniai asmenys, tik norint  teikti jas, turi klasifikuotis arba registruoti, kad teiks tokias paslaugas.

 

Taip pat kai kurioms paslaugoms teikti būtina gauti ir higienos pasą. Jis privalomas: viešbučiams, moteliams, svečių namams, kempingams, poilsio namams, jaunimo nakvynės namams. Turistų skundai dėl apgyvendinimo paslaugų kokybės turi būti pateikiami Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai. Valstybinis turizmo departamentas prie  Ūkio ministerijos yra  informaciją/išvadas tiekianti institucija.

 

Už apgyvendinimo paslaugų reikalavimų pažeidimus nuo šių metų sausio pirmosios, kai įsigaliojo Administracinių nusižengimų kodeksas, paslaugų teikėjams taikomos baudos. Nuo 2018 m sausio 1 d. teisinių naujovių nenumatoma.

 

Joniškio TVIC pagalba  –  teikiamos konsultacijos verslo įmonių atstovams, siekiant padėti jiems spręsti įmonių veiklos problemas ir skatinant juos tobulinti turimus išteklius, taip pat suteikti reikiamą informaciją asmenims, neturintiems savarankiškos veiklos patirties, tačiau puoselėjantiems idėją ateityje pradėti verslą ar įgyvendinti savo sumanymą, teikiamos konsultacijos supažindinant juos su verslo steigimo ir jo valdymo subtilybėmis. Tai leidžia nuosekliai ir kryptingai kiekvieną fizinį asmenį paruošti verslo steigimui, suteikti jam reikalingą informaciją bei metodinę pagalbą.

 

Valstybiniame turizmo departamente yra įregistruoti du neklasifikuoti apgyvendinimo paslaugas teikiantys mūsų rajono verslo objektai: kaimo turizmo sodyba „Ąžuolynas“ ir turistinė stovyklavietė „Prie Mūšos tyrelio“. Tarp klasifikuotų verslo objektų, trimis žvaigždutėmis įvertinti – viešbutis „Audruvis“ Ziniūnų kaime, kempingas „Saulėtųjų naktų stovyklavietė“ Gataučių kaime ir Joniškyje esantis viešbutis „Šiaurės vartai“. 

 

Joniškio turizmo ir verslo informacijos centras, siekdamas verslo įmonėms padėti spręsti jų veiklos problemas ir skatinti juos tobulinti turimus išteklius, taip pat suteikti reikiamą informaciją asmenims, neturintiems savarankiškos veiklos patirties, tačiau puoselėjantiems idėją ateityje pradėti verslą ar įgyvendinti savo sumanymą, visada teikia konsultacijas, metodinę pagalbą, supažindina juos su verslo steigimo ir jo valdymo subtilybėmis.

 

Išsamiai apie visus reikalavimus tokiam verslui pradėti ir vystyti ir buvo kalbama Joniškio turizmo ir verslo informacijos centro surengtame seminare. 

 

Joniškio turizmo ir verslo informacijos centro inf. ir nuotr.

 


REKLAMA


 

Nelikite be Kalėdinio kalakuto

 

 

 

Ūkininkai iš Šiaulių rajono parduoda savo ūkyje užaugintą vištieną ir kalakutieną. Paukščiai nuo pirmos dienos auginami ir lesinami ūkyje užaugintais pašarais. Jūsų pageidavimu paukštieną pristatome į namus, darbovietes. Išrašome sąskaitas. Paukštieną galima užsakyti išpjaustytą dalimis, padalintą per pusę arba vienetais. Užsakius ne mažiau kaip už 15 eur., pristatymas nekainuoja.

Svoriai :

Višta apie 2.5 kg. 
Kalakutas apie 7-11 kg.

Kainos: 

Vištiena 3.80 kg/eur.
Kalakutiena 4.50 kg/eur.

Dalimis:

Kalakutiena:  file - 7,30 eur/kg; sparnai - 2,90 eur/kg; blauzdelės - 3,25 eur/kg; kumpeliai - 5,40eur/kg; kumpeliai be kaulo - 6,10 eur/kg; rinkiniai sriubai - 1,25 eur/kg; kaklai - 2,80 eur/kg; subproduktai - 3 eur/kg.

Vištiena: file - 5 eur/kg; ketvirčiai - 3,80 eur/kg; kumpeliai - 4 eur/kg; blauzdelės - 3,80 eur/kg; sparneliai - 2,80 eur/kg; nugarelės - 1,45eur/kg; nugarėlės su sparnais - 2,45 eur/kg; rinkiniai sriubai - 1 eur/kg.

 

Užsakymai priimami tel. 8 670 19920. Į Joniškį vežame du kartus per mėnesį. Artimiausias apsilankymas – gruodžio 22 d.

 


REKLAMA


 

KAMINŲ IR KIETOJO KURO KATILŲ VALYMAS VISAME JONIŠKIO RAJONE

 

                                                 

 

DIRBU IR SAVAITGALIAIS. Tel. 865761851

 


REKLAMA


 

Buitinė technika iš Vokietijos

 

    

Parduodame įvairių dydžių šaldytuvus ir šaldiklius, įmontuojamus šaldytuvus į baldus, indaploves, skalbimo mašinas, tame tarpe ir įkraunamas per viršų, montuojamas į baldus ir nemontuojamas indaploves, elektrines virykles ir orkaites, džiovyklas skalbiniams džiovinti.

Buitinė technika garsių firmų: AEG, Amica,Bauknecht,Whirlpool, Bosch, Electrolux,Siemens, Privileg, NEF. Suteikiame garantiją.

Buitinė technika nauja su nežymiais transportavimo pažeidimais arba naudota. Reikalui esant, atvežame.

 

Šiauliai, tel. 8685 48611

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?