2019-02-16, šeštadienis, 03:33.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:37, leidžiasi 17:26, dienos ilgumas 9:48.

Joniškyje bus organizuojama šventė „Sporto spektras“

2018-05-09, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Joniškyje bus organizuojama šventė „Sporto spektras“

Praėjusiais metais Klaipėdos „Švyturio“ arenoje buvo pristatyta knyga, fotonuotraukų paroda ir dokumentinis filmas „Pirmieji čempionai“. Tą dieną šiame sporto komplekse vyko sporto šventė „Judrioji savaitė“. Sporto arenoje pasirodė visų Klaipėdos miesto sporto šakų atstovai, sporto klubai. Savo gabumus demonstravo šokėjai, aerobikos atstovai, salės riedulio, futbolo, lengvosios atletikos ir kt sporto mėgėjai.

 

Gegužės 19 d. (šeštadienį) Joniškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius kartu su Joniškio sporto centru inicijuoja ir organizuoja panašią sporto šventę pavadinimu „Sporto spektras“. Sporto centre kultivuojamos 9 sporto šakos: krepšinis, tinklinis, graikų-romėnų imtynės, stalo tenisas, karatė, žolės riedulys, aerobika, futbolas, lengvoji atletika. Rajone veikia 26 sporto klubai. Norima visiems joniškiečiams parodyti kuo gyvas Joniškio miesto ir rajono sportas.

 

Kviečiame visų sporto šakų trenerius minėtą dieną kuo išradingiau pristatyti visuomenei savo sporto šaką. Tai gali būti sporto šakos demonstravimas, varžybos, gali būti pristatyti stendai su šios sporto šakos pasiekimais. Būtų puiku, jei žmonės išvystų iškovotus trofėjus, medalius, prizus dalyvaujant ne tik rajono pirmenybėse, bet ir iškovotus šalies ar užsienio čempionatuose.

 

Treneriai gali kviesti atvykusius į šventę pabandyti savo įgūdžius tam tikrose sporto šakose, įvairiuose konkursuose. Nuo tam tikros sporto šakos trenerių, entuziastų, sporto klubų vadovų priklausys, kaip patraukliai bus pateikta viena ar kita sporto šaka. Galima bus sužinoti apie įvairiuose Joniškio rajono klubuose vystomą sportinę veiklą.

 

Tikimasi, kad joniškiečiai išvys ir Joniškio mieste jau propaguojamą naują „Kangoo Jumps fitness“ sporto šaką, tinkančią ir vyrams, ir moterims. Visais, su būsima švente susijusiais klausimais galima kreiptis į Sporto centro darbuotojus. Informacija teikiama tel. 8 683 03 019.

 

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?