2020-07-05, sekmadienis, 06:22.     Šiandien Joniškyje saulė teka 04:51, leidžiasi 21:53, dienos ilgumas 17:2.

Joniškyje iš penkto daugiabučio aukšto iškrito 14-metė (1)

2020-06-12, paskelbė Nusikaltimai ir nelaimės
Joniškyje iš penkto daugiabučio aukšto iškrito 14-metė

Birželio 11-ąją, prieš šeštą valandą  ryto, Joniškyje, Draugystės g., esančio daugiabučio gyventojus pažadino trenksmas ir pasigirdusios dejonės. Pažvelgę pro langą, žmonės pamatė po langais gulinčią mergaitę. Iškviesti medikai  ją nuvežė į Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko kliniką. Po  apžiūros jai konstatuoti  daugybiniai kūno sužalojimai ir ji paguldyta į vaikų intensyviosios terapijos skyrių.

 


Tyrimą dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo pradėjo Joniškio rajono policijos komisariato pareigūnai, šiuo metu jis jau perduotas Šiaulių AVPK Sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos tyrėjams. Pirminiais duomenimis, mergaitė per balkoną iškrito pati. Tą naktį bute, iš kurio balkono ji iškrito, keleto asmenų kompanija girtavo. Po įvykio minėtą butą  policijos pareigūnai rado užrakintą, nieko jame nebuvo. 18-metis buto šeimininkas, kurio motina išvykusi į užsienį, surastas pas draugus. Jis uždarytas į areštinę. Čia uždarytas ir ten pat sulaikytas jo 19-metis draugas, kuris dalyvavo naktį vykusiose išgertuvėse. Abu vaikinai įtariami vartoję narkotinių medžiagų, paimti tyrimai jų apsvaigimui nustatyti.  Apžiūrėdami naktinio pasilinksminimo vietą Draugystės g. esančiame bute, policijos pareigūnai rado plastikinį maišelį su septyniais folijos gniužulėliais, kuriuose buvo žalios spalvos augalinės kilmės, įtariama, narkotinė medžiaga – marihuana.


Tyrimas parodė, kad sulaikytųjų vaikinų pažįstamų ratas –  priklausomas nuo  narkotinių medžiagų. Pradėti dar du ikiteisminiai tyrimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis. Ieškodami 18-mečio buto šeimininko, tyrėjai Žemaičių g. daugiabučio gyvenamojo namo laiptinėje  sulaikė jo 18 metų pažįstamą iš  Joniškio r.,  Tautginių k. Jis elgėsi  neadekvačiai, kalbėjo nerišliai. Joniškio rajono policijos komisariato patalpose apžiūrint sulaikytąjį, iš jo  apatinių  drabužių buvo ištraukta 12  paketėlių, įtariama, taip pat su marihuana.


Užėję  į to paties namo vieną butą, kuriame gyvena sulaikytųjų bendri pažįstami, jame rado 147, įtariama,  psichotropinių tablečių ir paketą su, įtariama, marihuana. Tabletė rasta ir  čia buvusio 18 - mečio šortų kišenėje. Vaikinas taip pat buvo sulaikytas ir uždarytas į  areštinę.


Visiems sulaikytiesiems pateikti įtarimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis.

 

Šiaulių AVPK inf.

 
 
Contact form

 

Skaitytojas 2020-06-14 09:31:44 IP: 78.56.132.114

Taip visada buvo ir bus kol.kas nenutiks tol nieko nedarys. Kiek joniškije yra tu žolininku ir narkomanu kiek ju platintoju yra bet i tai niekas neziuri kazkodel negaudo neiesko. Jau didzioji dauguma zino kur kas ka pardavineja bet tik vienintele.policija nezino arba nenori zinoti.

Šios dienos vardadieniai