2019-02-23, šeštadienis, 11:12.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:21, leidžiasi 17:40, dienos ilgumas 10:18.

Joniškyje organizuota krepšinio stovykla vaikams

2018-07-28, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Joniškyje organizuota krepšinio stovykla vaikams

Joniškyje organizuota tikslinė krepšinio stovykla vaikams. Tokio pobūdžio stovykla vykdoma pirmą kartą. Stovyklą organizavo krepšinio treneriai Deivydas Vištaitis ir Žydrūnas Mačiūnas. Pati stovyklos mintis buvo pabandyti pritraukti vaikus, jaunimą, aktyviai praleisti laiką sportuojant, sustiprėti fiziškai, išmokti ir patobulinti individualius krepšinio technikos veiksmus.

 

Į stovyklą buvo renkamos jaunesnių vaikų ir vyresnio jaunimo pamainos, tačiau vyresniųjų norinčių sportuoti nesusirinko. Buvo surinkta jaunesnių berniukų grupė, kurią sudarė 17 krepšininkų,  gim. 2005-2011 m. , stovykloje dalyvavo ir viena mergaitė.

 

Treniruotės buvo vedamos du kartus per dieną. Po rytinių treniruočių vaikai buvo maitinami sočiais pietumis. Visiems stovyklos dalyviams rėmėjų dėka buvo nupirkti krepšinio marškinėliai su stovyklos pavadinimu, gertuvės, kepurės.

 

Stovyklos metu lankėsi svečiai iš Joniškio rajono policijos komisariato kartu su šunimi „Amsiumi“. Pareigūnai papasakojo kaip saugiai elgtis keliuose vasaros metu, vyko ir įvairūs konkursai, po jų pareigūnai įteikė vaikams dovanų.

 

Jaunieji krepšininkai lankėsi krepšinio muziejuje. Vyko baudų metimo, tritaškio metimo konkursai, po kurių nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais ir prizais.

 

Organizatoriai džiaugiasi, kad ne tik Lietuvoje, bet ir Joniškyje atsiranda gerų žmonių, kurie prisideda prie vaikų gerovės užtikrinimo.

 

Deivydo Vištaičio inf. ir nuotr.

 


REKLAMA


 

APLINKOS TVARKYMO DARBAI JONIŠKYJE IR RADVILIŠKYJE

 

 

 

Avarinių, pavojingų medžių pjovimas. Medžių prie elektros linijų ir virš stogų pjovimas.

Krūmų kirtimas. Gyvatvorių karpymas. Pastatų - pašiūrių griovimas. Aplinkos ir kiemų tvarkymas.

Vejos sėjimas, sklypų lyginimas ir juodžemio atvežimas. Vejos ir žolės pjovimas.

Atliekų (statybinių, medžio šakų ir kt.) išvežimas.

Kainos nuo 30€

Tel. 864773298

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?