2020-05-28, ketvirtadienis, 06:48.     Šiandien Joniškyje saulė teka 04:52, leidžiasi 21:37, dienos ilgumas 16:45.

Joniškyje – tarptautinio festivalio „Šiaulių Monmartro respublika 2018“ renginiai

2018-08-08, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Joniškyje – tarptautinio festivalio „Šiaulių Monmartro respublika 2018“ renginiai

Prasidėjęs vienas ryškiausių Šiaulių miesto renginių – tarptautinis festivalis „Šiaulių Monmartro respublika 2018“  prasiplėtė geografiškai – festivalio renginiai vyko ne tik Šiauliuose, bet ir Joniškyje. 

 

Rugpjūčio 2 d. Joniškio Raudonojoje sinagogoje vyko ir Žibunto Mikšio linoleumo raižinių ir Miriam Meras litografijų parodos „Tėvynė ten, kur laisvė“  atidarymas.

 

Renginyje dalyvavęs Joniškio rajono savivaldybės meras Gediminas Čepulis pasidžiaugė, kad šiemet ir Joniškio neaplenkė tarptautinio festivalio renginiai, o menui neabejingi miestelėnai, turės galimybę dar kurį laiką pasigrožėti Raudonojoje sinagogoje eksponuojamais kūriniais.

 

Šiauliuose, „Laiptų galerijoje“ gimęs ir jau 15-uosius metus skaičiuojantis festivalis, nešantis laisvės, kūrybiškumo ir tolerancijos idėjas, kviečia pajausti monmartrišką dvasią per dailę, poeziją ir muziką.

 

Joniškio miesto aikštėje monmartrišką nuotaiką padėjo sukurti svingo muzikos grupė „The Old Limetree Jazzperados“ iš Olandijos. Raudonojoje sinagogoje klasikinės muzikos gurmanus džiugino Valstybinis Vilniaus styginių kvartetas, o širdis pavergė solistės Jomantės Šležaitės sopranu atliekami fragmentai.

 

Organizatorius – Šiaulių miesto kultūros centras „Laiptų galerija”,  partneris – Joniškio istorijos ir kultūros muziejus. Paroda veiks iki rugpjūčio 17 d.

 

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

 

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai