2018-12-13, ketvirtadienis, 17:46.     Šiandien Joniškyje saulė teka 08:33, leidžiasi 15:49, dienos ilgumas 7:15.

Joniškyje, Žagarėje ir Skaistgiryje viešėjo Sveikatos apsaugos ministras

2018-03-01, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Joniškyje, Žagarėje ir Skaistgiryje  viešėjo Sveikatos apsaugos ministras

Joniškio rajone lankėsi LR sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga. Susitikimai su rajono gyventojais vyko Žagarėje, Skaistgiryje ir Joniškio savivaldybės didžiojoje salėje. Ministras A. Veryga susitiko su Joniškio savivaldybės meru Gediminu Čepuliu, administracijos direktoriumi Aivaru Rudnicku.

 

Savivaldybės vadovai aptarė esančią situaciją savivaldybėje, supažindino ministrą su sveikatos įstaigomis, veiklos organizavimo principais, rajono aktualijomis. Vizito metu aplankytos rajono gydymo įstaigos – VŠĮ Joniškio pirminės priežiūros centras ir šeimos klinika „Saulenė“.

 

Joniškio rajonas nėra didelis, todėl sveikatos priežiūros organizavimas turi savo specifiką, siekiant užtikrinti medicininių paslaugų prieinamumą visiems žmonėms. Medicinos punktai esantys rajonuose ne visada yra ekonomiškai naudingi, tačiau labai reikalingi senyvo amžiaus žmonėms, turintiems ribotas galimybes nuvykti į kitą miestą – pastebi rajono vadovai.

 

Į susitikimą su Sveikatos apsaugos ministru A. Veryga Joniškio savivaldybės salėje susirinko daug garbaus amžiaus joniškiečių, kurie diskutavo jiems rūpimomis temomis. Kalbėtasi apie sveikatos sistemos problemas, Joniškio ligoninės išlikimą, gydymo paslaugų prieinamumą, vaistų kainas ir kt. klausimais.

 

Ministras A. Veryga pristatė gyventojams gydymo paslaugų teikimo ir gydymo įstaigų optimizavimo svarbą ir nuramino, kad Joniškio ligoninė dar tikrai gyvuos, tačiau esant dabartinei situacijai būtina keistis. Ministras minėjo, kad kvalifikuotų gydytojų trūksta net ir didžiuosiuose miestuose. Susitikimo metu paliestos svarbios visuomenei temos, joniškiečiai sveikatos apsaugos ministrui pateikė labai daug klausimų, į visus klausimus buvo atsakyta

 

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

Jono Jurevičiaus nuotraukose ministro susitikimas su žagariečiais

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

SVERIAME JŪSŲ KIEME

 

 

Parduodame baltarusiškus durpių briketus, plautą akmens anglį, beržo pjuvenų briketus, medžio granules. Atvežame. Sveriame Jūsų kieme. Taip pat parduodame malkas: rąsteliais, kaladėmis, skaldytas – uosinės, ąžuolinės, beržinės, alksninės, juodalksnio, mišrios. Kaina nuo 19 eurų. Atvežame.

 

 

 

Užsakymai priimami tel. +370 679 08900, +370 672 77720

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Joniškio rajone?