2019-02-17, sekmadienis, 10:36.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:35, leidžiasi 17:28, dienos ilgumas 9:52.

Jurdaičių socialinės globos namuose – socialinis meno projektas

2018-07-05, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Jurdaičių socialinės globos namuose – socialinis meno projektas

Jurdaičių socialinės globos namuose buvo surengtos keramikos dirbtuvės. Tai - socialinio meno projektas „Keramikos menas – žmogaus gerovei“.


Talentingi Lietuvos keramikos kūrėjai, žinomi pedagogai Gvidas Raudonius, Rimantas Inokaitis ir jų kolegė Jurgita Jasinskaitė visą savaitę viešėjo Jurdaičių socialinės globos namuose ir įgyvendino bendrą kūrybinę programą kartu su gyventojais. Pastarieji buvo įtraukti į visus keraminės kūrybos procesus: nuo molio ir dažų paruošimo iki dirbinių sukūrimo, glazūravimo ir pristatymo visuomenei. Projektą vainikuos dalyvių kūrinių paroda Vilniuje, Dailininkų sąjungos galerijoje.


Projekto vykdytojai tikisi, kad glaudus sąlytis su keramikos menu, jo inkorporavimas į gyvenamąją ir gydomąją aplinką, dalyvavimas kūrybinėje veikloje praturtins namų globotinių ir darbuotojų kasdienybę, suteiks prasmingą užimtumą, teigiamas emocijas ir pagerins socialinę gyvenimo kokybę.


Džiaugiamės, kad turėjome galimybę susipažinti su nuostabiais menininkais ir nepaprastai šiltais ir pozityviais žmonėmis, kurie nuspalvino mūsų globos namų gyventojų kasdienybę ir suteikė teigiamų emocijų.

 

Jurdaičių socialinės globos namų inf. ir nuotr.

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?