2019-02-22, penktadienis, 16:58.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:24, leidžiasi 17:38, dienos ilgumas 10:14.

Ką Valentino dienos proga padovanoti mylimam žmogui? 5 originalios „paskutinės minutės" idėjos

2018-02-14, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Ką Valentino dienos proga padovanoti mylimam žmogui? 5 originalios „paskutinės minutės" idėjos

Vasario 14-ąją švenčiama Valentino diena kasmet būna pilna meilės ir šypsenų. Ir nesvarbu, kad už lango žiema, - visiems mylintiems pasidaro šiek tiek šilčiau. Vis dėlto kaip ir prieš kiekvieną šventę, taip ir pasitinkant Meilės dieną dažnas susiduria su problema: kokią dovaną įteikti mylimajam? Gėlėmis, saldainiais ar dar viena kojinių pora antros pusės, ko gero, nebenustebinsite. Todėl renkantiems dovanas paskutinę minutę pravers kelios originalesnės idėjos.

 

Prekybos tinklo „Maxima" komercijos vadovės Vilmos Drulienės teigimu, daugiausia Valentino dienai pažymėti skirtų dovanų nuperkama pačios šventės dieną, artėjant vakarui. Vadinasi, dauguma įsimylėjėlių dovanos antrai pusei išties ieško paskutinę akimirką.

 

„Kadangi į parduotuves įsimylėjėliai dažniausiai atskuba vakarop, tai ir dovaną antrai pusei stengiasi išrinkti skubiai. Todėl neretai pristinga idėjų - šluote šluoja širdelės formos saldainius, gėles, brangesnius gėrimus. Vis dėlto spaudžiantis laikas nereiškia, kad sveikinimas mylimam žmogui negali būti originalus - kartais tiesiog reikia pasitelkti fantaziją", - šypsosi V. Drulienė.

 

Kad net ir paskutinę minutę renkant dovaną brangiam žmogui būtų lengviau, V. Drulienė dalijasi keliomis originalių dovanų idėjomis.

 

1.Knygų romantika

 

Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tokia dovana labiau patiks moteriai, ji neabejotinai nustebins ir vyriškos lyties literatūros mėgėją. Įteikite mylimam žmogui knygą, o kad dovana taptų dar brangesnė, knygoje pažymėkite, kurios eilės jums primena mylimąjį - skirkite jam prasmingus žodžius.  Lietuviškame prekybos tinkle „Maxima" šiuo metu populiariausios šios knygos, jos kainuoja nuo vos 3 iki 20 eurų :

A. Toliatas „Gerumo liūnas";

L. Gounelle „Dievas visada keliauja incognito";

S. London „Geriausias asmens sargybinis";

B. Tiškevič „Vyvenimas";

A. Toliatas „Žmogaus ir Dievo metai".

 

2. Smagus laikas dviese

 

Nėra geresnės dovanos nei laikas kartu, o kai šis leidžiamas ypač smagiai - skambant juokui ir su lašeliu azarto, laimingas jausis kiekvienas. Dovanokite mylimam žmogui smagias akimirkas kartu: skirkite Meilės dienos vakarą smagiam stalo žaidimui. Žaidžiant drauge praleistas laikas neabejotinai bus persmelktas geros nuotaikos, o teisingai parinktas žaidimas net padės dar geriau pažinti vienas kitą. Na, o jei nemėgstate žaisti, pažvelkite į idėją atvirai: galbūt vietoje stalo žaidimo puikiai tiks sudėtinga dėlionė?

 

V. Drulienė teigia, kad pigiausią stalo žaidimą - įprastas kortas galima įsigyti ir už 0,58 euro. Sudėtingesni stalo žaidimai kainuoja nuo 2,79 euro iki 68,99 euro. „Mūsų parduotuvių asortimente galima rinktis iš 179 skirtingų kortų, stalo žaidimų rinkinių, o vienas populiariausių žaidimų tarp mūsų pirkėjų - žaidimo „Uno" kortos", - atskleidžia „Maximos" komercijos vadovė.

 

Dėlionių taip pat yra įvairių - pigiausia kainuoja vos 0,58 euro, o pati brangiausia, iš 1000 detalių sudaryta dėlionė, kainuoja 32,36 euro.

 

3. Skani romantika

 

Ko gero, pasakymą, kad kelias į širdį yra per skrandį, žino visi. Taigi drąsiai ženkite šiuo ne vieno pramintu keliu - padovanokite mylimam žmogui skanų, romantišką desertą žvakių šviesoje! Pagalvokite, kokį desertą labiausiai mėgsta jūsų antroji pusė, pasirūpinkite reikiamais maisto produktais, mėgstamu gėrimu ir atsiraitokite rankoves. Dar geriau - gaminkite kartu su mylimu žmogumi: juk svarbiausia - drauge praleistos akimirkos. O jeigu vis dėl to laiko deserto gamybai stinga, pasikliaukite „Maximos" meistrais ir rinkitės jau pagamintus skanėstus.

 

V. Drulienė teigia, jog populiariausi tortai lietuviškame prekybos tinkle yra su maskarponės sūriu, bei tortas „Juodoji rožė", taip pat ne ką mažiau populiarus tortas - „Esmeralda". Šių tortų kilogramas, priklausomai nuo pasirinkto skonio, kainuoja nuo 5,89 euro iki 8,96 euro. „Šiandien mūsų prekybos tinkle tortams yra taikoma papildoma 20 proc. nuolaida, todėl mylimo žmogaus mėgstamą tortą galima įsigyti už mažesnę, nei įprasta, kainą" - teigia V. Drulienė.

 

4. Rytinė svajonė

 

Kaip prasideda jūsų rytas? Tikėtina, kad dažniausiai pabundate suskambus žadintuvui, tada skubate, lekiate, galbūt net bandote pasivyti dar nenudirbtus darbus... Padovanokite mylimam žmogui kitokį, neįprastą rytą - ramų, jaukų, romantišką. Atsikelkite anksčiau, paruoškite mylimajam pusryčius ir, svarbiausia, pasirūpinkite kavos puodeliu. Būtent šis gali tapti priemone romantiškai žinutei pranešti: ant kavos putos galite užrašyti mylimam žmogui skirtus žodžius ar nupiešti širdelę, ir taip priminti apie savo jausmus. Žinoma, apie tokią Valentino dienos dovaną reikėtų pagalvoti iš anksto. Tačiau jausmingas kavos puodelis nudžiugins net ir įdienojus.

 

5. Jautrūs žodžiai amžiams

 

Kaip dažnai savo mylimam žmogui primenate, kad mylite? Kokius žodžius jam norite skirti, tačiau ligšiol jų neištarėte? Išdėstykite savo mintis taip, kad antra pusė jų nepamirštų amžiams: jums patinkantį, o gal net kažką reiškiantį vaizdą atspausdinkite ir įrėminkite, o tiesiai ant rėmelio užrašykite savo meilę. Toks meilės kupinas paveikslas su jautriomis mintimis neabejotinai papuoš namų sieną ar darbo stalą. Ir pakaks vien dirstelti, kad širdį užplūstų šiluma. O atėjus norui vėl nustebinti antrąją pusę reikės pakeisti tik užrašą.

 

Pasak V. Drulienės rėmelių „Maximoje" galima įsigyti įvairių - jų asortimente yra net 137. Priklausomai nuo rėmelio dydžio ir jo dekoro, jis kainuoja nuo 0,99 euro iki keliolikos eurų.

 

Ernesta Dapkienė

 


REKLAMA


 

Ispaniški vytinti kumpiai tiesiai į namus

 

 

Ispaniški vytinti kumpiai laikomi kulinariniu paveldu ir Lietuvoje, tai ne tik skanus delikatesas ant pietų stalo, bet ir puikiai pritaikyta dovana. Dėl savo išskirtinės kokybės, juos yra pamėgę ir mūsų nuolatiniai pirkėjai. Kumpis tiesiog tirpsta burnoje, dėl švelnios tekstūros ir intensyvaus skonio. Mūsų siūlomas sertifikuotas ispaniškas kumpis yra natūraliai brandinamas. Naudojami gamtos ištekliai: kalnų oras, natūrali drėgmė ir kumpiui tinkamiausia temperatūra. Todėl pagrindinis mūsų tikslas yra supažindinti su išskirtinio skonio kokybe. Siūlome dvejas kumpių rūšis, taip pat vakumuotą iškaulėtą galinės kojos kumpį ir „Chorizo dešras”.

 

 

*Siūlomos kumpių rūšys:


Priekinės kojos mentė "Paletilla Bodega" – 1 kg/ 11,5 €, vytinimo laikas 9-12 mėn.
Galiojimo laikas 12 mėn. Svoriai nuo 4,5 kg iki 5,5 kg. 

Galinės kojos kumpis "Jamon Gran Reserva" –  1 kg/ 15 €, vytinimo laikas 18-24 mėn. 
Galiojimo laikas 12 mėn. Svoriai nuo 6,5 kg iki 8 kg

Stovas ir pjaustymo peilis ( komplektas) – 14 €

 

 

*VILNIUJE vytinto kumpio pristatymas į namus NEMOKAMAS!
*Prekių atsiėmimo adresas: 
Vytenio g. 50, Vilnius. Dirbame iki 18 val. 
*Į kitus miestus siunčiame NEMOKAMAI kurjeriu, prekės pristatomos per 1-2 d.d. *Galimybė atsiskaityti už prekes kurjeriui grynaisiais atsiimant prekes.

Daugiau informacijos:  +370 607 88 656
El.paštas: 
info@seranas.lt

Mūsų elektroninė parduotuvė: WWW.SERANAS.LT

Sekite naujienas: www.facebook.com/seranas.lt

 


REKLAMA


 

Kurkime jaukią atmosferą kartu! 

 

 

PROJEKTUOJAME IR GAMINAME

Virtuvės ir svetainės baldus, spintas su stumdomomis durimis, stumdomas sistemas, drabužines, pertvaras,  miegamuosius, prieškambario baldus, vonios baldus,  vaiko kambario baldus, biuro baldus (visuomeninės paskirties baldai), darželio baldus, stalus, komodas, recepcijas. 

 

GARANTUOJAME KOKYBĘ IR ILGAAMŽIŠKUMĄ

Teikiame PROFESIONALIĄ BALDŲ SURINKIMO PASLAUGĄ. Dirbame visoje Lietuvoje. Galime komplektuoti 4-6 žmonių brigadas, domina didesni objektai Lietuvoje ir Europos Sąjungoje.

 

TAIKOME NUOLAIDAS

Pastoviems klientams išskirtinės kainos!

 

GARANTIJA 24 MĖNESIAI

Priežiūra ir pagalba pasibaigus garantiniam aptarnavimui.

 

KONTAKTAI

Šarūnė Tarvydaitė: +37069888754

El. paštas: vadyba@baldukalve.lt

Svetainė:  www.baldukalve.lt

facebook: https://www.facebook.com/www.baldukalve.lt/

 

 

VISADA esame pasirengę suteikti skubią ir Jūsų norus atitinkančią paslaugą!  Neturime papildomų ar šalutinių verslo išlaikymo kaštų. DIRBAME BE TARPININKŲ. Ir tai yra - FAKTAS!

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 
 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?