2018-10-19, penktadienis, 05:49.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:56, leidžiasi 18:09, dienos ilgumas 10:13.

Kaip aš negavau 100 tūkst. eurų, bet išsaugojau 650 ir sveiką kailį (9)

2018-06-09, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Kaip aš negavau 100 tūkst. eurų, bet išsaugojau 650 ir sveiką kailį

Be interneto ir socialinių tinklų vargiai beįsivaizduojamas šiandieninis gyvenimas. Jų dėka pasaulis įgyja visai kitokias spalvas, tampa artimesnis ir šiltesnis. Tačiau kartu ir pavojingesnis. Prie mūsų priartėja ne tik įdomiai gebantys bendrauti žmonės iš visų pasaulio kraštų, bet ir nieko gero mums nelinkintys sutvėrimai, kurių tikslas – apgauti mus ir pasipelnyti iš mūsų.

 

Ši istorija prasidėjo kažkaip nejučia, vieną dieną į mano facebook atskriejus pakvietimui tapti draugais. Kvietimą siuntė Hilda Acarapi. Sprendžiant iš nuotraukos  –  solidaus amžiaus ir solidžios išvaizdos vyras. Šalia jo stovėjo dar vienas vyras – taipogi solidus. Rimti žmonės, nieko neprikiši. Tad mechaniškai spustelėjau mygtuką ir įsigijau naują draugą, kuris netrukus palinkėjo man geros sveikatos ir prisistatė, kad yra vieno Prancūzijos banko kreditorius, t.y. padeda žmonėms gauti kreditus per 72 val. su 4 proc. palūkanomis. Iškart supratau: ieškoma lengvatikių, iš kurių būtų galima ištraukti kokios nors naudos. Pažvelgiau į naujojo draugo facebook puslapį, kuris kreditus po pasaulį dalinančiam verslininkui atrodė toks menkas ir paskubomis suręstas, kad net juokas suėmė – nė vieno žodžio apie kreditus, klientus, brokerio veiklą, kažkoks nuotraukų kratinys ir tiek. Štai šioje vietoje draugystę butų buvę galima ir pabaigti. Tačiau mane suintrigavo galimas istorijos tęsinys ir aš nutariau šiek tiek „pažaisti“, kad suprasčiau, kuo naujajam draugui aš įdomus. Todėl susirašinėjimą pratęsiau.

 

„Kokių dokumentų reikia, kad gaučiau iš jūsų atstovaujamo banko paskolą?“, – pasiteiravau.

 

„Jums reikės nedaug dokumentų, tik jūsų ID kortelės arba paso ir banko, į kurį bus pravesti pinigai, pavadinimo su jūsų sąskaitos numeriu,“ – po kelių minučių sulaukiau atsakymo.

 

Vėliau dar paaiškėjo, kad privalėsiu pravesti 650 eurų už paskolos aptarnavimą.

 

„Jei imsiu 100 tūkst. eurų paskolą, tai ar reikės užstatyti, pavyzdžiui, nekilnojamąjį turtą, ar užteks tik tų duomenų, kuriuos pateiksiu?“ –  nusiunčiau žinutę.

 

„Užstatyti nekilnojamo turto nereikia, bet jei jūs norite, galima,“ – atskriejo atsakymas.

 

Darėsi visai linksma: kreditorius, siūlantis paskolas nuo 1000 iki 20 mln. eurų, linkęs pasitikėti  atsiųstų dokumentų kopijomis. Kas čia  – pasaka? Galima tikėti, kad žmonės naivūs, bet juk ne iki tokio absurdiško lygio.  Kita vertus, visko šiame gyvenime pasitaiko. Jei neatsirastų patiklių naivuolių, tai veikiausiai nebūtų ir tokių nelogiškų siūlymų.

 

Kuo toliau, tuo labiau susirašinėjimas su „būsimu“ kreditoriumi panašėjo į anekdotinę situaciją: paskolą man žadėjo suteikti per tris keturias dienas, jeigu aš būsiu rimtas vyras ir sąžiningai vykdysiu kreditoriaus sąlygas. „Na kas liečia rimtumą, tai ne man spręsti, – pagalvojau, – o tavo sąlygom  tai aš jau tikrai nesusigundysiu.“

 

„Jūs neblogai rašote lietuviškai, kur išmokote?“ – pasiteiravau.

 

Atsakymo nesulaukiau, kaip beje, ir į kitus, matyt, nelabai  patogius klausimus. Tiesą sakant, man to atsakymo nelabai ir reikėjo: pats puikiausiai žinau, kad tam neblogai pasitarnauja google kalbų vertėjas.  Tačiau tas susirašinėjimas man kaitino kraują ir aš „būsimam“ kreditoriui pateikiau savo pasiūlymą.

 

„Sutarkime taip, jūs į nurodytą mano banko sąskaitą  pervedate ne 100 tūkst. eurų, o 99350, t.y. paskolą su atskaityta paskolos aptarnavimo suma, o aš jums tada pasirašau paskolos sutartį“ – pasiunčiau žinutę ir ironiškai pagalvojau, kad kreditoriui  į visas puses neatsakingai švaistančiam pinigus turėtų būti tas pats, ar vakare kėdės, o ryte pinigai, ar atvirkščiai. Pagalvojau ne šiaipsau – tokią mintį man subrandino juokingos paskolos sąlygos. „Paskolos aptarnavimo sutartį klientas privalo apmokėti iš savo pinigų, taigi šitas pasiūlymas mums nepriimtinas“, – sulaukiau atsakymo. Kurgi ne, nežinia kam pravesiu 650 eurų ir „ačiū“ už tai nesulauksiu. Nieko broliuk iš Prancūzijos, jei tu tikrai iš ten, nebus, neišdegs šitas manevras.

  

Kadangi aš vis dar nežinojau, ko iš manęs tikisi „būsimas“ kreditorius, susirašinėjimą nutariau tęsti.

 

„Atsiųskite sutarties kopiją, noriu su ja susipažinti,“ – provokavau anapus kompiuterio ekrano pašnekovą.

 

„Gerai pone, bet prieš tai užpildykite paraiškos formą paskolai gauti“, – atskriejo atsakymas su iš anksto tokiems atvejams paruošta „špargalkine“ anketa: aš turėjau parašyti savo vardą ir pavardę, prisegti nuotrauką, parašyti savo banko rekvizitus, nurodyti, kuriam laikui imu paskolą ir paskutinių dešimties mėnesių uždarbį. Suraičiau išgalvotą vardą ir pavardę, prisegiau pirmą pasitaikiusią internetinę bala žino kokio vyriškio nuotrauką, sugalvojau banką ir sąskaitos numerį, pasigyriau, kad daug uždirbu ir pasiunčiau  anketą atgal. Dideliam nustebimui, netrukus gavau atsakymą su „Ok“ , vadinasi, viskas tvarkoje. „Na ir vyrukas, – pamaniau, – pasiryžęs paskolas dalinti net mitinėms būtybėms, nejau jam pačiam nerausta ausys nuo tokių svaičiojimų“.

 

Pasirodo, ne – nerausta, nes tikslas tai dar nepasiektas. Tam vyrukui reikia atšviestos mano ID kortelės. Tiksliau kalbant, mano asmens duomenų užfiksuotų kortelėje, kad paskui tą kortelę galėtų padirbti ir mano duomenis panaudoti finansinėms aferoms.  Ir jeigu būčiau naivus iki galo, tai dar ir 650 eurų už tai užmokėčiau. Nieko sau avantiūra, bet ... sena, sena kaip tas pasaulis. Reikėtų sugalvoti kažką originalesnio, arba pirma savo facebook draugus susiklasifikuoti pagal naivumo lygį,  o tik po to bandyti kvailinti. Bet kadangi pasaulis platus, tai smulkintis čia niekas nenusiteikęs. Nesismulkinu ir aš, susirandu internete ID kortelės pavyzdį ir pasiunčiu antrą jos pusę. Atsakymas vėl „Ok“, bet reikia ir pirmosios pusės, kur  visi asmens duomenys kaip ant delno. Toks prašymas man ne prie širdies, todėl bandau keisti žaidimo taisykles.

 

„O ar jūs turite licenziją ar kitą kokį nors oficialų dokumentą, įrodantį, kad galite teikti paskolas?Jei turite, atsiųskite kopiją“ – teiraujuosi.

 

„Žinoma, pone. Tačiau šiuo metu esame Prancūzijoje, kur vienam asmeniui teikiame paskolą“, – skaitau atsakymą.

 

„Aš neskubu, palauksiu, – siunčiu žinutę.

 

Gavęs pakartotinį užklausimą apie licenziją, mano pašnekovas užtikrina, kad viską jis turi, aš privalau  juo tikėti, bet atsiųsti kol kas jos negali, nes šiuo metu esąs ne namuose, o sesijoje.  Galėčiau dešimt kartų prašyti licenzijos kopijos, vis tiek jos nesulaukčiau, nes šitas ponas jos neturi. O kam ji jam – juk tikslas tai visai kitoks.

 

Galiausiai aš ryžausi  atskleisti kortas. Parašiau, kad tos paskolos man visai nereikia, man tik buvo   įdomu įsigilinti į asmens duomenų su „priemoka“ išviliojimo psichologiją. Šį tą supratau, tad pasakiau naujajam draugui „ačiū“. Reikia pastebėti, kad išsiskyrėme draugiškai, tiesa, sulaukiau nedidelio priekaišto, kad su manimi besiderėdamas jis sugaišo marias laiko. Nieko nepadarysi,  gyvenime juk ne su visais potencialais klientais pasirašomos sutartys. Beje, naujasis mano draugas facebook turi ir daugiau draugų Lietuvoje. Taigi žaidimas veikiausiai dar tik prasideda.

 

Kazimieras Šatas

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 
 
 
Contact form

 

Olivija Diegas 2018-10-19 05:16:56 IP: 41.190.12.41

Jei reikia skubios paskolos, susisiekite su juo el. Paštu. Jis išgelbėjo mano gyvenimą nuo nieko iki kažko šiandien. Jei taip pat reikia pagalbos, kreipkitės į jį tiesiogiai: Collins_jamesfinance555@hotmail.com arba whatsapp +2348187447934. Mano vardas Olivija Diegas

 

Melissa 2018-10-11 13:13:07 IP: 136.0.99.40

Sveiki visi ten, tikiuosi, tu vaikinai viskas gerai? Mano vardai yra ponia Melissa Nicholas, prieš kelis mėnesius atvykau iš Kansaso. Aš buvau įsišaknijęs į blogą finansinę padėtį ir man reikėjo skubios paskolos, kad galėčiau sumokėti savo sąskaitas ir grįžti į mano kojas finansiškai dėl mano dabartinės finansinės padėties, mano bankas atsisakė suteikti man paskolą, todėl man nebuvo palikta jokių kitų galimybių, kaip ieškoti neužtikrintos paskolos internetu, mano tyrimo procese aš buvau sukčiavimo auka, ir aš praradau beveik 750 JAV dolerių, ir aš buvau daugiau rūpesčių, ir aš beveik daviau kad tikimės gauti paskolą, kol radau internetinį pranešimą apie šį įrašą, buvo pasidalintas liudytojais Frank'o iš Čarlstono valstijos liudytojais, kurie parodė, kaip jis gavo 50 000 JAV dolerių iš "Kathy Finance Inc.", perskaitęs pranešimą. Aš nusprendžiau susisiekti su "Kathy Finance Inc." per pašto žinutė, bendrinta paštu, mano neužtikrinta paskolos suma 350 000 JAV dolerių buvo patvirtinta per 72 valandas nuo mano prašymo, o mano paskola buvo sumokėta mano banko sąskaitoje be jokio praleidimo. Noriu išreikšti savo didelę padėką ir patarti paskolų ieškotojams, kad jie būtų labai budri, nes čia yra daug sukčių, kurių vienintelis tikslas yra apgaudinėja nekaltus paskolų ieškotojus, taigi, jūs, vaikinai, turite būti atsargūs ir budrūs. tiems, kuriems reikia paskolos, rekomenduoju Kathy Finance Inc, galite susisiekti su kompanija elektroniniu paštu: kathyrichardfinance@hotmail.com Dėkoju, kad skaitote mano liudijimą, linkiu jums sėkmės. Tavo Melissa Nicholas.

 

Raymond Dosion 2018-10-10 00:44:54 IP: 114.32.20.241

We are direct providers of Fresh Cut BG, SBLC and MTN which are specifically for lease, our bank instrument can be engage in PPP Trading, Discounting, signature project(s) such as Aviation, Agriculture, Petroleum, Telecommunication, construction of Dams, Bridges, Real Estate and all kind of projects. We do not have any broker chain in our offer or get involved in chauffer driven offers. We deliver with time and precision as sethforth in the agreement. Our terms and Conditions are reasonable, below is our instrument description. DESCRIPTION OF INSTRUMENTS: 1. Instrument: Bank Guarantee (BG/SBLC) (Appendix A) 2. Total Face Value: Eur 1 MIN and Eur 5B MAX (Five Billion USD). 3. Issuing Bank: HSBC, London or Deutsche Bank Frankfurt or any Top 25 WEB 4. Age: One Year, One Day 5. Leasing Price: 4% of Face Value plus 1% commission fees to brokers. 6. Delivery: SWIFT TO SWIFT. 7. Payment: MT-103. 8. Hard Copy: Bonded Courier within 7 banking days. Contact : Mr. Raymond Doison Contact Email: crusaderbroker.bgassurance@gmail.com skype:crusaderbroker.bgassurance@gmail.com Whatsapp : +44 7459 947744

 

JIM BUFFER 2018-10-05 15:15:41 IP: 68.235.37.86

Pateikite už paskolą greitas ir patogus būdas sumokėti sąskaitas ir atnaujinti savo projekto finansavimą pigiausiu 3% palūkanų norma, kad su mumis susisiekti šiandien: trustfunds804@outlook.com. Paskola reikalinga paskolos pasiūlymui, mūsų minimalus yra 1,000.00 pasirinkimas skolintis bet kokius pinigus, esu sertifikuota registracija ir kreditoriai Legit, galite su mumis susisiekti šiandien, jei jus domina. Norėdami gauti šią paskolą, susisiekite su manimi, jei norite gauti daugiau informacijos apie paskolos procesą. nes paskolų sąlygos ir paskolos suma jums bus pervestos. Man reikalingas skubus atsakymas, jei jus domina.

 

LARRY ELLISON 2018-09-26 08:34:54 IP: 5.62.41.109

Ar jums reikia paskolos, kad pradėtumėte verslą arba sumokėtumėte savo sąskaitas ir verslo finansinę informaciją apie nekilnojamąjį turtą ir bet kokio pobūdžio verslo finansavimą. Mes taip pat siūlome paskolas asmenims, įmonėms ir įstaigoms, kurių palūkanų norma yra 2%. Suteikiu paskolą rimtiems žmonėms, kurie nori paskolos, jei norėtumėte sužinoti šį el. Laišką: larryellisonfinance@gmail.com El. Paštas: larryellisonfinance@gmail.com

 

Mrs Lola Daniel 2018-09-21 01:09:07 IP: 197.211.63.171

Taika Ar jums reikia skubios paskolos, kad atitiktumėte savo finansinius poreikius? Mes siūlome paskolas nuo 2000 iki 50 000 000,00, mes esame patikimi, stiprūs, greiti ir dinamiški, netikriname kredito ir siūlome 100% garantiją užsienio paskoloms per šį laikotarpį. Mes taip pat paskolino visą valiutą su 2% palūkanų už visas paskolas .... Jei jus domina, grįžkite pas mus šiuo el. Laišku. Prašome grąžinti mus, jei domina, su eaglehomemortgage001@gmail.com Whatsapp: +1 (512) 817-4886 Tavo sąžiningai Ponia Lola Daniel eaglehomemortgage001@gmail.com

 

iskandalestari.kreditpersatuan@g 2018-09-20 14:54:07 IP: 185.156.173.50

* Assalamualaikum Wr Wb * Punktas kartus ponas / ponia: "" REIKIA UŽTIKRINTI "" FONDAI? " Siekiant: "" Namų renovacija "" "" Rizikos kapitalas "" "" Vaikų ugdymas "" "" "Vedyba" "" "" "Atostogos" "" "" Skubios paskolos "" "" ETC Esame pasirengę padėti ... ☞ Greitas procesas ☞ Paprasta ☞ Apšvietimas ☞ Saugus ☞ Mažesnė metinė procentinė norma {A.P.R} ☞ Labiausiai svarbu, kad visi jūsų asmeniniai duomenys yra labai konfidencialūs be trečiosios šalies peržiūros Užteks BPKB variklio garantija arba "BPKB Mobil" garantija. KREDITO SĄJUNGOS DAYA LESTARI   Affiliatelap {ISKANDAR LESTARI LOAN COMPANY} Kontaktinis adresas ➡Klausimai tik :: (+ 16264653418) ➡ "OnlyWhatsApp" :: (+ 33753893351) Ɣmailas ::: (iskandalestari.kreditpersatuan@gmail.com) ➡BBM ::: (D8980E0B) ➡ (https://www.facebook.com/iskandar.lesteri.7) Sveikinimai Sėkmės visada

 

trustfunds 2018-09-18 02:37:43 IP: 41.203.72.57

* Ar jums reikia bet kokios paskolos? Ar jums reikia skubios paskolos konsoliduoti savo skolą? Ar jums reikia automobilio, verslo ar paskolos sumokėti sąskaitas? Jei taip, susisiekite su mumis (jullietfinancialaid@yahoo.com), jei norite gauti daugiau informacijos KAIP TAIKYTI: norėdami pateikti paraišką, žemiau esate užpildę išsamią informaciją apie paskolos paraišką. Norėdami užpildyti šią vadovą formą, spustelėkite "atsakyti" savo el. Laiške, užpildykite išsamią informaciją, kaip parodyta jūsų kūrimo puslapyje, tada spustelėkite "Siųsti". PAREIŠKIMAS APIE PAREIŠKIMĄ: Pirmas vardas:................. Antras vardas:........... Pavardė:....... El. Paštas: ..................... Namų telefono:........... Ofiso telefonas:.......... Mobilus: .............. Gyvenamosios vietos adresas:....... Miestas: ...................... Valstybė / provincija: ............ Šalis:................... Fakso numeris:................ Amžius: ............. Lytis: .................... Šeiminė padėtis: ............ Profesija: .............. Mėnesinės pajamos:.......... Kitų giminių vardas: ....... Kitų giminaičių adresas: ....... Reikalinga paskolos suma: ........ Paskolos trukmė (ne daugiau kaip 25 metai): ............. Paskolos paskirtis: .......... cotact el. paštas: jullietfinancialaid@yahoo.com   Kai mes gausime jūsų internetinę paraišką arba pirmiau nurodytus duomenis, mes atsiųsime jums paskolos sąlygas ir sąlygas. Geriausi linkėjimai.

 

EUROPA FINANCIAL GROWTH 2018-07-06 18:59:13 IP: 185.182.81.28

Sveiki,    Ar jums reikia skubios paskolos? susisiekite su "Europa" finansinės ekonomikos augimo kompanija ir paskolinsite nuo 1000 iki 100 milijonų JAV dolerių asmenims, įmonėms ir bendradarbiaujančioms organizacijoms, kuriems reikalinga finansinė parama mažesne pagrįsta palūkanų norma yra 2%. Prašome susisiekti su mumis, jei norėtumėte gauti greitą ir lengvą paskolą per el. paštu Europafinancialgrowth@gmail.com.

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Jei šiandien vyktų rinkimai į Joniškio rajono tarybą, kuriai politinei jėgai atiduotumėte pirmenybę