2019-03-23, šeštadienis, 16:55.     Šiandien Joniškyje saulė teka 06:12, leidžiasi 18:36, dienos ilgumas 12:23.

Kaip kai kurie joniškiečiai „pigiau“ pirko masažuoklius

2018-06-07, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Kaip kai kurie joniškiečiai „pigiau“ pirko masažuoklius

Prieš porą savaičių joniškiečiai, bent jau Melioratorių a. gyventojai, turėjo progos būti apgauti. Ypač solidesnio amžiaus žmonės. Į viešumą šis faktas neprasprūdo. Ir tai suprantama – negi imsi garsinti savo patiklumą. O istorija čia paprasta, sakytume netgi labai tipiška šiems laikams. Pakankamai jauno amžiaus moteriškė ir vyriškis beldėsi į ne vieno buto duris siūlydami žymiai pigesnius masažuoklius nei sekančią dieną esą jie turėję pasirodyti vienoje iš Joniškio vaistinių.

 

– Vaistinėje jie kainuos 400 eurų, – sakė prekeiviai, – bet mums leista parduoti keturis masažuoklius akcijine kaina – už 200 eurų. Tai lyg ir savotiška reprezentacija.

 

Toks kainų skirtumas ne vienam daro įspūdį, nebekalbant jau apie tuos, kurie linkę taupyti. O kai dar gali nusiderėti iki 150 ar 120 eurų – malonumas neišpasakytas. Bet lietuvis yra lietuvis – jis būtinai pasitikrins, ar tikrai perkant „pigiau“ pavyko sutaupyti. Tie, kurie nepatingėjo sekančią dieną apsilankyti paminėtoje vaistinėje, žagtelėjo iš apmaudo, lygiai toks pat masažuoklis čia kainavo 50 eurų. Štai jums ir pigiau. O moralas būtų toks: niekada nedaryk to, dėl ko nesi tikras.

 

Pranas Raščius    

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 
 
 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai