2019-09-23, pirmadienis, 04:14.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:06, leidžiasi 19:14, dienos ilgumas 12:7.

Keliautojų būrelis iš Gataučių pripažintas foto maratono „Šimtmečio Lietuva" nugalėtojais

2018-12-11, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Keliautojų būrelis iš Gataučių pripažintas foto maratono „Šimtmečio Lietuva" nugalėtojais

Gataučių Marcės Katiliūtės mokyklos keliautojų būreliui „Be stabdžių" penktadienis atnešė džiugią žinią - Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro (LMNŠC) organizuotame Kelionių ir foto maratone „Šimtmečio Lietuva" jie pripažinti savo amžiaus grupės nugalėtojais!

 

Pristatytų darbų vertinimo komisija - keliautojas, žurnalo „Kelionės ir pramogos" leidėjas Vytautas Nosevičius bei Dzūkijos nacionalinio parko lankytojų aptarnavimo skyriaus vedėja Inesa Karsten - negailėjo pagyrų gatautiškių parengtai š.m. vasario 15-16 d. vykusios ir pergalę atnešusios kelionės prezentacijai.

 

Jaunųjų gamtininkų centre Vilniuje vykusią apdovanojimų ceremoniją pagardino ir pažintis su centre gyvenančiais ne kasdien matomais gyvūnais: išdidžiąja iguana, kalbančia papūga, įvairaus dydžio vėžliais, gražuoliu žalčiu, vienakoju ereliu ir kitais.

 

Pasidžiaugę įvertinimu, keliautojai tęsė pažintį su dar nematytomis Vilniaus vietomis. Apsilankę Bažnytinio paveldo muziejuje ne tik sužinojo Katedros lobyno istoriją, bet ir patys, spręsdami užduotis, entuziastingai ieškojo lobio. Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje apžiūrėjus kraštietės menininkės Jolitos Vaitkutės instaliaciją „Pabudę iš knygų" buvo smalsu pasidairyti ir po kitas modernios ir jaukios bibliotekos erdves. Pataikyta ir į čiuožyklos atidarymo ceremoniją Lukiškių aikštėje, įvertintas MO muziejaus eksterjeras, ieškota pažįstamų vardų Literatų gatvelėje, pasigrožėta puošniomis Katedros ir Rotušės aikščių eglėmis bei tviskančia Prezidentūra, aplankytas geležinkelio stotyje įsikūręs alternatyvus Kalėdų miestelis.

 

Atradimų pilna diena pasibaigė per greitai, bet įspūdžiai šildys dar ilgai - bent jau iki kitos „Be stabdžių" kelionės!

 

Gataučių Marcės Katiliūtės mokyklos inf. ir nuotr.

 

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai