2020-05-25, pirmadienis, 20:06.     Šiandien Joniškyje saulė teka 04:56, leidžiasi 21:33, dienos ilgumas 16:37.

Kirnaičiuose – adventinė popietė ir tapybos darbų pristatymas

2018-12-17, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Kirnaičiuose – adventinė popietė ir tapybos darbų pristatymas

Niūrią šeštadienio popietę, Advento metą, Kirnaičių kaimo gyventojai ir svečiai rinkosi į jaukius kultūros namus pabūti kartu ir sudalyvauti adventinėje popietėje ,,Atbėga elnias devyniaragis“. Joniškio kultūros centro renginių režisieriaus ir Kirnaičių folkloro ansamblio ,,Klėčia“ vadovo Gedimino Andrašiūno iniciatyva susirinkusiems koncertavo Pasvalio kultūros centro Raubonių skyriaus folkloro ansamblis ,,Tatula“, Vilniaus etninės kultūros folkloro ansamblis ,,Laukis“. Savo adventinėmis dainomis visus džiugino ir ,,Klėčios“ kolektyvas.

 

Jaukaus renginio metu buvo surengta mokytojos, Kirnaičių folkloro ansamblio ,,Klėčia“ narės Daivos Jasiulienės tapybos darbų paroda. Visuose paveiksluose dominuoja žiemos spalvos ir adventinė ramybė. Be tapybos darbų kiekvienas renginio dalyvis gėrėjosi mokytojos kurtais rankdarbiais iš popieriaus. Scenoje žydėjo popierinės gėlių kompozicijos, akį traukė D. Jasiulienės kurti įvairūs meniniai akcentai.

 

 

Adventinėje popietėje dalyvavo Joniškio rajono savivaldybės kultūros ir meno tarybos pirmininko pavaduotoja Rita Mačiukienė, Joniškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Erika Šivickaitė. Jos dėkojo Joniškio kultūros centro renginių režisieriui, Kirnaičių folkloro ansamblio ,,Klėčia“ vadovui G. Andrašiūnui už nuoširdžius ir su didele meile organizuotus renginius, kurie kas kartą išauga į respublikinius, nes scenoje pasirodo ne tik Joniškio, bet ir kitų rajonų kolektyvai. Renginio metu tapybos darbų autorė D. Jasiulienė buvo padrąsinta surengti savo parodą Joniškyje.

 

Renginiui baigiantis, visi buvo pakviesti vaišintis arbata ir pabendrauti.                                    Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai