2019-02-23, šeštadienis, 10:55.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:21, leidžiasi 17:40, dienos ilgumas 10:18.

Kirnaičiuose – respublikinis romansų vakaras

2018-06-13, paskelbė Dienos NAUJIENOS
 Kirnaičiuose – respublikinis romansų vakaras

Sekmadienio popietę Kirnaičiuose skambėjo romansai, kuriuos Joniškio rajono gyventojams dovanojo ansambliai, kolektyvai ir pavieniai atlikėjai iš Joniškio, Raseinių, Panevėžio, Pasvalio, Radviliškio rajonų.

 

Į daugiau nei 10 metų tradiciškai birželio mėnesį vykstantį respublikinį romansų vakarą atvyko Joniškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Erika Šivickaitė, Joniškio rajono savivaldybės kultūros ir meno tarybos pirmininko pavaduotoja Rita Mačiukienė, Kirnaičių kaimo bendruomenės pirmininkas Kęstutis Ladukas.

 

Koncerto metu kiekvienas scenoje pasirodęs kolektyvas ar atlikėjas dovanojo po keletą romantiškų kūrinių, taip tarsi išsakydamas jautriausias sielos ir širdies istorijas. Atlikėjus scenoje keitė ir šokėjai. Tad, renginio metu netrūko nei dainų, nei šokių.

 

Renginį vedė Joniškio garbės pilietis Juozas Šalkauskas.

 

Nuotraukoje (Iš kairės): Renginio organizatorius Gediminas Andrašiūnas, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Erika Šivickaitė, savivaldybės Kultūros ir meno tarybos pirmininko pavaduotoja Rita Mačiukienė, aktyvus ansamblio ,,Klėčia“ narys Simonas Bubelis, jau ne vienerius metus dainuojantis ir romansus, ir liaudies dainas

 

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 
 
 
 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?