2019-02-22, penktadienis, 16:57.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:24, leidžiasi 17:38, dienos ilgumas 10:14.

„Knygų Kalėdoms“ skirta viktorina Linkaičiuose

2017-12-19, paskelbė Dienos NAUJIENOS
„Knygų Kalėdoms“ skirta viktorina Linkaičiuose

Joniškio Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos Linkaičių filiale surengta viktorina, skirta „Knygų Kalėdoms“. Joje dalyvavo Gataučių Marcės Katiliūtės mokyklos šeštokai su lietuvių kalbos mokytoja Jūrate Armonavičiene.


Bibliotekininkė papasakojo apie „Knygų Kalėdų“ akciją ir priminė, kad šiemet jos šūkis – „Dovanokime knygų savo bibliotekoms“. Visi kartu pasidžiaugėme, kad praėjusiais metais Joniškio Jono Avyžiaus viešoji biblioteka už aktyvų dalyvavimą akcijoje gavo Prezidentės padėką. Biblioteka pateko tarp tų, kurios suorganizavo daugiausia renginių ir gavo daugiausia knygų.
 Moksleiviai atliko įvairias užduotis: ieškojo didžiausios, storiausios, mažiausios ir ploniausios knygos (ploniausią filiale esančią knygelę sudaro tik 4 puslapiai), sprendė kalbinius galvosūkius iš Ramutės Skučaitės knygos „Koks gi žodis pasirodys“, varžėsi, kad gražiau pasakys eiliuotą greitakalbę, sąraše „100 knygų vaikams ir Lietuvai“ ieškojo skaitytų kūrinių.

 

 

Renginio dalyviams labiausiai patiko žaisti populiariose knygose aprašytus žaidimus. Viktorinos pabaigoje buvo žaidžiamas žaidimas „Taip. Ne“, kurio metu reikėjo įspėti, kokie  daiktai, susiję su literatūra ir Kalėdomis, įdėti į lagaminą. Mokytoja apdovanojo šeštokus prizais už išradingumą ir fantaziją, o bibliotekininkė išdalijo knygų skirtukus. 

 

„Knygų Kalėdų“ akcija tęsis iki sausio 6 d. Linkaičių filialui knygų ne kartą dovanojo Diana Motejuitienė, kasmet knygomis nudžiugina Elena Stankaitienė. Dėkojame!

 

Aleksandra Stulginskienė
Linkaičių filialo vyresn. bibliotekininkė

 


REKLAMA


 

Taip paprasta dar nebuvo!

 

Turi savo verslą ar galvoji apie jį? – pradėk nuo idėjos ir spaudos darbų, nes dabar užsakyti kokybiškas vizitines korteles ar skrajutes gali tiesiog internetu. 

 

3 lengvi žingsniai iki spaudos užsakymo:

 

1.       Eik į e-spaustuvę www.klik.lt

2.       Pasirink reikiamo gaminio parametrus

3.       Įsikelk savo maketą, užsakyk ir lauk savo siuntinio!

 

Neturi maketo? Nesijaudink. Viską rasi čia. E-spaustuvės dizaineriai pasirūpino lengvai pritaikomais ir profesionaliais dizaino šablonais tavo verslui.

 

E-spaustuvėje KLIK viskas paprasta, o jei turėsi klausimų, visada pagelbėsime telefonu: 8 37 333 000 arba el. paštu info@klik.lt

 

 

Išbandyk: www.klik.lt

 


REKLAMA


 

SVERIAME JŪSŲ KIEME

 

 

Parduodame baltarusiškus durpių briketus, plautą akmens anglį, beržo pjuvenų briketus, medžio granules. Atvežame. Sveriame Jūsų kieme. Taip pat parduodame malkas: rąsteliais, kaladėmis, skaldytas – uosinės, ąžuolinės, beržinės, alksninės, juodalksnio, mišrios. Kaina nuo 19 eurų. Atvežame.

 

Užsakymai priimami tel. +370 679 08900, +370 672 77720

 


REKLAMA


 

Buitinė technika iš Vokietijos

 

    

 

Parduodame įvairių dydžių šaldytuvus ir šaldiklius, įmontuojamus šaldytuvus į baldus, indaploves, skalbimo mašinas, tame tarpe ir įkraunamas per viršų, montuojamas į baldus ir nemontuojamas indaploves, elektrines virykles ir orkaites, džiovyklas skalbiniams džiovinti.

 

Buitinė technika garsių firmų: AEG, Amica,Bauknecht,Whirlpool, Bosch, Electrolux,Siemens, Privileg, NEF. Suteikiame garantiją.

Buitinė technika nauja su nežymiais transportavimo pažeidimais arba naudota. Reikalui esant, atvežame.

 

Šiauliai, tel. 8685 48611

 
 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?