2019-02-22, penktadienis, 17:12.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:24, leidžiasi 17:38, dienos ilgumas 10:14.

Konferencijoje aptarti bendruomeninės veiklos savivaldybėse klausimai

2017-12-28, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Konferencijoje aptarti bendruomeninės veiklos savivaldybėse klausimai

Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga drauge su socialiniais partneriais Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija gruodžio 19 d. surengė konferenciją „Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo iššūkiai ir pasiekimai 2017 metais“, kuri vyko Selemos kieme, Kazlų Rūdos savivaldybėje.

 

Konferencijoje dalyvavo Joniškio rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus programų koordinatorė, atsakinga už Programos įgyvendinimą savivaldybėje, Rasa Birutytė ir Kepalių seniūnijos raštvedė, seniūnaičių sueigos sekretorė Irena Muižienė.

 

Raseinių r. sav. atstovės Loreta Sirvidienė, Ginta Balsienė ir joniškietės Rasa Birutytė, Irena Muižienė

 

Konferencijos pradžioje visus pasveikino Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos (LVBOS) pirmininkė Reda Kneizevičienė, kuri pasidžiaugė baigiama įgyvendinti Bendruomeninės veiklos stiprinimo programa, taip pat informavo apie naują Priemonės įgyvendinimo aprašo (toliau – aprašas) rengimą. Už didelę pagalbą rengiant aprašą, naudingas pastabas ir komentarus, kai kurių punktų pataisymus Reda padėkojo Joniškio ir Raseinių savivaldybių darbuotojoms Rasai Birutytei ir Loretai Sirvidienei ir įteikė po skėtį.

 

Apie priemonės įgyvendinimą 2017 m. ir pasikeitimus kitam finansavimo periodui informavo Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Šeimos ir bendruomenių departamento Bendruomenių reikalų skyriaus vyriausioji specialistė Aurelija Mineikaitė. Pranešėja sulaukė nemažai bendruomenių ir savivaldybių atstovų klausimų, taip pat ir priekaištų, prašymų supaprastinti aprašo reikalavimus.

 

LVBOS pirmininkė Reda Kneizevičienė labai glaustai pateikė informaciją, kurie dabartiniame apraše esami punktai bendruomenėms nėra tinkami, kur mato grėsmes, neatitikimus ir pan. Diskusijose su ministerijos atstovėmis dalyvavo nemažai bendruomenių, savivaldybių atstovų, seniūnų. Ministerijos atstovės tikisi, kad nauja aprašo redakcija bus patvirtinta jau sausį. Tikimasi, kad jai įsigaliojus, aprašas bus aiškesnis ir tikslesnis.

 

Apie ataskaitų rengimą atsiskaitant už priemonės įgyvendinimą kalbėjo Socialinių paslaugų priežiūros departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Savivaldybių programų valdymo skyriaus vedėjos pavaduotoja Audronė Mozūrienė. Pranešėja priminė ataskaitų teikimo terminą, pasakė kokios ataskaitos teikiamos programų administravimo valdymo informacinėje sistemoje.

 

Naudingą bendruomenininkams informaciją pateikė Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centro direktorius, NVO tarybos pirmininkas Martinas Žaltauskas. Jis dar kartą priminė, kad visos organizacijos būtinai pateiktų Registrų centrui finansinės atskaitomybės dokumentus už 2015, 2016 ir už 2017 metus. Akcentavo, kad kaimo bendruomenės nėra perkančiosios organizacijos ir gali išsiregistruoti iš CVP informacinės sistemos.

 

Lietuvos seniūnų asociacijos prezidentas Kęstutis Vilkauskas kalbėjo apie išplėstinės seniūnaičių sueigos vaidmenį  ir partnerystę su seniūnija įgyvendinant 2017 metų Bendruomeninės veiklos stiprinimo programą.

 

Kauno bendruomenių centrų asociacijos pirmininkas Ramūnas Navickas trumpai supažindino su Kauno miesto organizacijų įgyvendintais projektais.

 

Konferencija organizuota laiku, vyko daug diskusijų, aptartos šių metų problemos.

 

Žemės ūkio skyriaus informacija

 


REKLAMA


 

KAMINŲ IR KIETOJO KURO KATILŲ VALYMAS VISAME JONIŠKIO RAJONE

 

                                                 

 

DIRBU IR SAVAITGALIAIS. Tel. 865761851

 


REKLAMA


 

Buitinė technika iš Vokietijos

 

    

Parduodame įvairių dydžių šaldytuvus ir šaldiklius, įmontuojamus šaldytuvus į baldus, indaploves, skalbimo mašinas, tame tarpe ir įkraunamas per viršų, montuojamas į baldus ir nemontuojamas indaploves, elektrines virykles ir orkaites, džiovyklas skalbiniams džiovinti.

Buitinė technika garsių firmų: AEG, Amica,Bauknecht,Whirlpool, Bosch, Electrolux,Siemens, Privileg, NEF. Suteikiame garantiją.

Buitinė technika nauja su nežymiais transportavimo pažeidimais arba naudota. Reikalui esant, atvežame.

 

Šiauliai, tel. 8685 48611

 


REKLAMA


 

 

 

Prekiaujame važiuoklės dalimis, stabdžių sistemos dalimis, variklių dalimis, akumuliatoriais, tepalais, filtrais, valytuvais, aušinimo skysčiais, langų plovimo skysčiais, automobilių kosmetika, automobilių aksesuarais, modeliniai kilimėliai, tepalai, filtrai motociklams.

NEMOKAMAS pristatymas Šiaulių apskrityje.

Tel. +37060188131

Tinklalapis  http://www.autopikis.lt/

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?