2019-02-17, sekmadienis, 09:59.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:35, leidžiasi 17:28, dienos ilgumas 9:52.

Konkursinės akcijos „Papuošk savo miestą šventei“ nugalėtojai

2018-06-29, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Konkursinės akcijos „Papuošk savo miestą šventei“ nugalėtojai

Joniškio rajono savivaldybės administracija, pradėjusi organizuoti Joniškio miesto šventę, kvietė miesto gyventojus 2018 metų birželio 22 – liepos 1 dienomis dalyvauti konkursinėje akcijoje „Papuošk savo miestą šventei“.

 

Konkursinės akcijos tikslas skatinti Joniškio miesto gyventojus, įstaigas ir organizacijas puošti savo pastatus (fasadus, vitrinas) ir teritorijas, suburti bendruomenę kartu pasirengti Joniškio miesto dienos šventei, kurios tema „Šimtas sugrįžimų“. Konkursinėje akcijoje buvo raginami dalyvauti fiziniai ir juridiniai asmenys, valdantys ir (ar) naudojantys nekilnojamąjį turtą Joniškio mieste.

 

Miestą puošė įstaigų, organizacijų kolektyvai, verslo įmonės, daugiabučių ir individualių namų gyventojai. Papuošimą birželio 27 d. vertino Joniškio savivaldybės administracijos direktoriaus sudaryta Vertinimo komisija.

 

Komisija, vadovaudamasi Joniškio rajono administracijos direktoriaus 2018 m. gegužės 18 d. įsakymu Nr. A-477 patvirtintais konkursinės akcijos „Papuošk savo miestą šventei“ nuostatais, apžiūrėjo aštuonių konkursinėje akcijoje dalyvauti užsiregistravusių fizinių ir juridinių asmenų valdomų ir (ar) naudojamų pastatų fasadus ir jų aplinką. Komisija taip pat apžiūrėjo objektus, esančius Miesto aikštėje, Žemaičių gatvėje ir kitose vietose, kur vyks šventiniai renginiai.

 

Po ilgų diskusijų ir svarstymų, komisijos nariai, atsižvelgdami į konkursinės akcijos vertinimo kriterijus – papuošimo idėjos originalumą, Joniškio miesto šventės temos „Šimtas sugrįžimų“, skirtos Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šimtmečio metų paminėjimui, atspindėjimą, išradingumą, fantaziją, papuošto objekto ir aplinkos stiliaus vientisumą, žydinčių augalų panaudojimą, istorinių puošimo vietų ir būdų panaudojimą, šventinės nuotaikos sukūrimą ne tik prie pastatų, bet ir jų prieigose – viešosiose erdvėse, konkursinės akcijos „Papuošk savo miestą šventei“ nugalėtojais pripažinti:

 

Jurgitą Baškienę, sukūrusią kompoziciją „Šimtas sugrįžimų“ ir subūrusią prie Upytės gatvės esančių verslo įstaigų – Upytės kepyklėlės, Foto studijos, viešbučio „Šiaurės vartai“, optikos „Korega“ savininkus įgyvendinti šią idėją.

Kavinės „Fortūna“ kolektyvą, už kūrybiškumą, idėjos originalumą, viešosios erdvės apjungimą su kavinės erdve kompozicijoje „Belaukiant sugrįžtančių“;

UAB „Linas Agro“ kolektyvą už unikalų ir savitą šimtmečio simbolio sukūrimą prie savo teritorijos Vilniaus gatvėje;

Zitą ir Nerijų Kaminskus, už savo namų valdos V. Kudirkos gatvėje papuošimą;

Viliją Matiejūnienę, už kompoziciją, sukurtą prie daugiabučio gyvenamojo namo Spaudos g. 48;

Liną Vaičaitienę, už šventinio gėlyno sukūrimą prie daugiabučio gyvenamojo namo Pakluonių g. 59;

Kristiną Miežiūnienę, Grožio salono, įsikūrusio Žagarės g. 4, savininkę, už įdomų pastato istorinės atminties pateikimą.    

 

Miesto šventės organizatoriai dėkoja visiems puošusiems mūsų miestą ir kviečia dalyvauti šeštadienį, birželio 30 d. 10.00 val. vyksiančioje iškilmingoje miesto sveikinimo ceremonijoje, kurios metu bus apdovanojami konkursinės akcijos „Papuošk savo miestą šventei“ nugalėtojai.

 

Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus informacija

 


REKLAMA


 

GERBŪVIO DARBAI JONIŠKYJE IR RADVILIŠKYJE

 

 

 

Avarinių, pavojingų medžių pjovimas. Medžių prie elektros linijų ir virš stogų pjovimas.

Krūmų kirtimas. Gyvatvorių karpymas. Pastatų - pašiūrių griovimas. Aplinkos ir kiemų tvarkymas.

Vejos sėjimas, sklypų lyginimas ir juodžemio atvežimas. Vejos ir žolės pjovimas.

Atliekų (statybinių, medžio šakų ir kt.) išvežimas.

Kainos nuo 30€

Tel. 864773298

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 

  

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?