2020-09-23, trečiadienis, 22:22.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:07, leidžiasi 19:12, dienos ilgumas 12:4.

Kuo įsimintini joniškiečiams 2018 metai?

2018-12-29, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Kuo įsimintini joniškiečiams 2018 metai?

Nauji Metai – Nauja Pradžia? Pasakysime – taip… ir ne. Taip – sakome naujiems tikslams ir svajonėms. O, visa kita koja kojon žengs kartu su mumis į kitus metus. Kaip mokėsime džiaugtis ir kokiomis spalvomis bus nudažyti sekančių metų mūsų knygos lapai – priklausys tik nuo mūsų. Linkime, kad visas gražiausias akimirkas, mylimus žmones ir jau išsipildžiusias svajas, neštumėtės kartu su savimi į ateinančius metus. Svajokime, bet per daug neplanuokime, kad skaudžių nusivylimų būtų mažiau. Tikėkime, bet per daug nesitikėkime. Siekime, bet nepersistenkime ir saugokime pačius save.

 

Mylėkime, ir jokių BET. Vertinkime. Saugokime. Džiaukimės.

 

Verskime Naują knygos lapą ir nepamirškime kartu pasiimti, visa, kas buvo brangu! Stenkimės gyventi taip, kad kiekvienais metais būtų kuo daugiau, ką neštis į sekančius Naujus Metus!

 

 

  Vaclovas Martinaitis,  Plikiškių kaimo bendruomenės „Šaltinis" pirmininkas: Šie metai įsimintini tuo, kad kartu su žmona Danute tapome „oficialūs“ savanoriai. Tai reiškia, kad esame pasiruošę atliekamu laiku savanoriauti bet kurioje Lietuvos vietoje. Tarkim, Kauno mugėse ir panašiai. Į šią veiklą įsitraukti paskatino Joniškio rajono partnerystės vietos veiklos grupės vykdomas projektas „Vaikai užauginti". Savanorystė skatina ne tik prisidėti prie organizuojamų renginių ir įvairių veiklų, bet ir plečia akiratį, padeda tobulėti pačiam. Na o palinkėjimas ateinantiems metams būtų toks: SVEIKATOS, LAIMĖS, MYLĖKITE IR BŪKITE MYLIMI, MIELI PLIKIŠKIEČIAI IR MUMS PRIJAUČIANTIEJI!

 

  Virginijus Kančelskis, Žagarės gimnazijos direktorius: Pagaliau į pabaigą eina mokyklos pastato renovacija, prasidėjusi dar praėjusiame dešimtmetyje – 2007 metais. Valio! Tunelio gale jau matosi šviesa. ATEINANČIŲ ŠVENČIŲ PROGA LINKIU NUKASTI SAVO NUODĖMIŲ KALNUS, IŠTIRPDYTI NUOSKAUDŲ IR BARNIŲ LEDYNUS, IŠBRISTI IŠ NUOLATINIŲ SKUNDŲ PELKIŲ. GRAŽIŲ, NUOSTABIŲ, JAUKIŲ ATEINANČIŲ METŲ!

 

  Vytautas Baltramaitis, Joniškio Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos Bendrojo skyriaus vedėjas: Į istoriją nueinantys metai man reikšmingi tuo, kad atšvenčiau savo darbinės veiklos 50-etį ir turiu galimybę toliau aktyviai gyventi. Buvo apmaudu, kai minint Kriukų pagrindinės mokyklos 185 - erių metų jubiliejų buvau apdovanotas Mero padėkos ženklu už gerą darbą, o sekančiame rajono Tarybos posėdyje atleistas iš mokyklos direktoriaus pareigų, nors Darbo kodeksas nenumato sulaukusiųjų pensijinio amžiaus darbuotojų diskriminacijos. Penkis mėnesius sveikas ir energijos kupinas vaikščiojau be jokio užsiėmimo iš vieno kampo į kitą. Laimei, pavyko laimėti konkursą į dabartines pareigas Joniškio bibliotekoje. Įsidarbinęs pajutau antrą kvėpavimą. Ant mano pečių dabar gūla Joniškio viešosios bibliotekos ir 18-os jos filialų ūkiniai rūpesčiai. Turiu didelę gyvenimo patirtį, kuri joniškiečiams būtų naudinga. Ateinantys metai – rinkimų į vietos savivaldą metai. Tad ir palinkėjimas būtų praktiškas: NEPASIDUOKIME GRAŽIOMS AGITACINĖMS KALBOMS, NEIŠSIRINKIME TŲ, KURIE PATYS GYVENIME NIEKO NĖRA PASIEKĘ. ANTRAIP MŪSŲ KASDIENYBĖ IR TOLIAU TEKĖS ĮPRASTA VAGA, DIDINANČIA ATSKIRTĮ TARP DIDŽIŲJŲ MIESTŲ IR REGIONŲ.

 

Kazimieras Šatas

 

 

 

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai