2019-01-24, ketvirtadienis, 05:25.     Šiandien Joniškyje saulė teka 08:21, leidžiasi 16:38, dienos ilgumas 8:17.

Kur bebūtum - atsiųsk filmuotą sveikinimą Joniškiui!

2018-05-09, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Kur bebūtum - atsiųsk filmuotą sveikinimą Joniškiui!

Šiemet birželio  25 − liepos 1 dienomis Joniškis švęs Miesto dienos šventę „Šimtas sugrįžimų“, skirtą praeities ir dabarties Joniškio žmonėms Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio kontekste.

 

Joniškio miestas – tai bendruomenė, o jos didžiausia vertybė – bendruomeniškumas ir gebėjimas dalintis pozityvia energija, šypsenomis ir bičiulyste.

 

Visi Joniškio kraštiečiai, gimę, augę, gyvenę šiame mieste, pasklidę ne tik po Lietuvos didmiesčius ar kitas vietoves, bet ir po tolimus užsienius ir negalintys minėtu laiku grįžti į Joniškį, kviečiami atsiųsti vaizdo sveikinimą ne ilgesnį nei 3 min. 

 

Laukiami ir muzikiniai sveikinimai (sudainuota daina ar pan.). Įraše svarbu pasakyti – kas esate, iš kur siunčiamas sveikinimas ir linkėjimai Gimtadienį  švenčiančiam Joniškiui bei jo žmonėms.

 

Jūsų sveikinimai bus parodyti didžiuliame ekrane miesto aikštėje birželio 29-30 dienomis Joniškio miesto dienos šventėje „Šimtas sugrįžimų“.

 

Vaizdo įrašą pasistenkite nufilmuoti kuo kokybiškesne įranga ir atsiųskite el. paštu: pasaulio.joniskieciai@gmail.com iki birželio 15 d. (dėl detalesnės informacijos teirautis tuo pačiu el. paštu).

 

Sukurkime kartu Pasaulio joniškiečių sveikinimą mūsų miestui!

 

           Joniškio kultūros centras

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?