2019-02-22, penktadienis, 17:21.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:24, leidžiasi 17:38, dienos ilgumas 10:14.

Kur įsigyti „Surink Lietuvą“ Joniškio magnetukus?

2018-08-08, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Kur įsigyti „Surink Lietuvą“ Joniškio magnetukus?

Dar nepraėjo nei mėnuo nuo projekto „Surink Lietuvą” starto, o magnetukai tirpte tirpsta. Labai smagu, jog tautiečiai pagavo azartą ir aktyviai įsitraukė į žaidimą. Projekto „Surink Lietuvą“ partneriai Joniškio turizmo ir verslo informacijos centras džiaugiasi, kad lietuviai  įsitraukia rinkti miestų ir rajonų magnetukus, dega noru ne tik sudėlioti iš jų Lietuvos žemėlapį, bet ir aplankyti žymias to krašto vietas. Ne tik visoje šalyje, bet ir Joniškyje pirmieji 50 magnetukų buvo išpirkti jau trečiąją dieną po projekto starto liepos 12-ąją.

 

Dažniausi užduodami klausimai: kas pavaizduota ant Jūsų magnetuko, ar dar jų turite, kur galima įsigyti, koks darbo laikas, kokia žaidimo trukmė? Taigi informacija - jei ir Jūs užsikrėtėte magnetukų karštine - rekomenduojame prieš vykstant į konkretų miestą, pasidomėti  magnetukų platinimo vietų darbo laiku (visos platinimo vietos yra tinklapyje www.surinklietuva.lt ) bei pasiskambinti pasiteirauti, kokia šiuo metu yra situacija dėl magnetukų (kad turėtų). Kita rekomendacija – vienos kelionės metu apvažiuoti tik po vieną apskritį (pavyzdžiui Šiaulių), tokiu būdu turėsite galimybę plačiau įsigilinti į konkrečios apskrities istoriją, pažintinius objektus, lankytinas vietas. Taip pat iš anksto susiplanuokite, kokius to krašto objektus planuojate pamatyti ir, dar kartą pasitikrinkite darbo valandas, kad  netektų nukabinti nosies. Jei trūksta informacijos - pagelbės internetas, kuriame tereikia suvesti frazę „surink Lietuvą“- gausybė nuorodų į facebook, internetines svetaines, straipsnius ir pan. Nuo šiol visas magnetukų platinimo vietas, galėsite rasti dar paprasčiau ir vienoje vietoje - turistų patogumui yra sukurtas google maps žemėlapis, kurį savanoriškai sukūrė vienas iš projekto keliautojų. Taip pat patariame neskubėti, o gerai praleisti laiką, nes čia ne lenktynės - „kas pirmas“, ir apkeliauti Lietuvą ir kolekcionuoti magnetukus turėsite laiko užtektinai – apie 2 metus.

 

Džiugu jog magnetukus perka ir patys joniškiečiai, kurie sako: „reikia pradėti rinkti Lietuvą nuo savo krašto!“, siunčia savo draugams ir giminaičiams dovanų ar kaip suvenyrą. Mes tikrai galime teigti, jog lietuviai vis daugiau domisi ir keliauja po savo kraštą, atranda nematytą Lietuvą. Tai žaidimas, kuris skatina daugiau keliauti, pamatyti, pajausti, sužinoti.

 

Joniškio turizmo ir verslo informacijos centras dirba be pietų pertraukos  I-IV 8:00 – 18:00, V- 8:00- 16:45, VI- 10:00 – 14:00. Taip pat Joniškio krašto magnetukų galite įsigyti ir pas mūsų draugus bei partnerius – Žagarės regioninio parko lankytojų centre adresu, Malūno g. 1, Žagarė (kuris dirba ir sekmadienį), bei visą parą dirbančiame viešbutyje „Šiaurės vartai” adresu, Upytės g. 5A. 

 

Daugiau informacijos:

www.jvic.lt, www.surinklietuva.lt, www.facebook.com/JoniskioTVIC, www.facebook.com/SurinkLietuva/

 

Joniškio turizmo ir verslo informacijos centras


REKLAMA


 

 

APLINKOS TVARKYMO DARBAI JONIŠKYJE IR RADVILIŠKYJE

 

 

 

Avarinių, pavojingų medžių pjovimas. Medžių prie elektros linijų ir virš stogų pjovimas.

Krūmų kirtimas. Gyvatvorių karpymas. Pastatų - pašiūrių griovimas. Aplinkos ir kiemų tvarkymas.

Vejos sėjimas, sklypų lyginimas ir juodžemio atvežimas. Vejos ir žolės pjovimas.

Atliekų (statybinių, medžio šakų ir kt.) išvežimas.

Kainos nuo 30€

Tel. 864773298


 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?