2019-04-19, penktadienis, 05:41.     Šiandien Joniškyje saulė teka 06:06, leidžiasi 20:27, dienos ilgumas 14:21.

Kviečia apsilankyti parodoje „Menas be teptuko“

2018-10-25, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Kviečia apsilankyti parodoje „Menas be teptuko“

Lankytojai, užsukę į Žagarės regioninio parko direkciją, maloniai bus nustebinti nuo spalio 14 d. veikiančia Amatininkų studijos „FLEUR“ (Latvija) direktorės Galinos Pagirienės personaline paroda „Menas be teptuko“. Ši paroda - graži Latvijos menininkų dovana Lietuvai, tai viena iš Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio jubiliejui organizuoto parodų ciklo „Lietuvai 100, Žagarei 820“.

 

Idėja parsivežti ir supažindinti Lietuvos visuomenę su tokia unikalia paroda kilo pamačius, kokių įdomių darbų sukuria meniškos sielos žmonės. Parodos pristatyme menininkė atskleidė kiekvieno paveikslo gimimo istoriją, dalijosi netradicinės piešimo technikos subtilybėmis, spalvų, minties, emocijos perteikimo galimybėmis. Parodoje eksponuojama 20 paveikslų. Juose dominuoja šviesios spalvos bei vasaros motyvai.

 

Ikimokyklinio amžiaus pedagogė Galina Pagirienė baigusi keletą floristikos kursų nuo 1990 m. rimtai pradėjo dirbti šioje srityje. 2008 m. įkūrė savo studiją, kuri veikia ir dabar. Dailininkė jau yra surengusi 15 savo personalinių parodų Rygoje, Maskvoje, Jurmaloje, dalyvavo parodose Kipre, Romoje, Pekine. Daug menininkės darbų iškeliavo į asmenines kolekcijas Latvijoje, Izraelyje, Rusijoje. 2018 m. Šiuolaikinio meno ir tapybos konkurse Kipre Galinos Pagirienės darbai užėmė I ir II vietą.

 

Kviečiame nepraleisti puikios progos pasigrožėti ir atgaivinti savo sielą kūrybinių darbų parodoje. Menininkė Galina Pagirienė geromis emocijomis dalinasi su visais meno gerbėjais.

 

Paskubėkite! Paroda veiks iki lapkričio 14 d.

 

Vida Paulauskienė, vyr. specialistė

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai