2019-04-19, penktadienis, 05:44.     Šiandien Joniškyje saulė teka 06:06, leidžiasi 20:27, dienos ilgumas 14:21.

Kviečia „Verslo savaitė 2018“

2018-10-16, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Kviečia „Verslo savaitė 2018“

Jau tradiciniu tapęs nemokamas renginys „Verslo savaitė“ kasmet suburia tiek būsimus, tiek jau esamus verslo „vilkus“ į Joniškio turizmo ir verslo informacijos centrą (toliau – Joniškio TVIC) pasisemti žinių, naujų idėjų, išmokti suprasti ir įvertinti savo turimą potencialą bei pasidalinti jau sukaupta savo patirtimi su kitais.

 

Šie metai – ne išimtis. Pirmąją lapkričio mėnesio savaitę, Joniškio TVIC verslo atstovų ar besidominčių verslu lauks net 5 seminarai įvairiomis ir verslui aktualiomis temomis. Konsultacijas ves bei patirtimi dalinsis net 4 lektoriai iš įvairių Lietuvos kampelių, tai „Versli Lietuva“ regionų koordinatorius A. Urbonas, Darbo inspekcijos specialistės J. Grigaitienė ir V. Visockienė  bei ypač didelio populiarumo sulaukiančiuose psichologiniuose seminaruose savo patarimus dalins psichologė E. Margienė. Išsirinkite sau aktualiausią seminarą (o gal visus?) ir užsiregistruokite.

 

Verslo savaitės programa:   

 

Joniškio turizmo ir verslo informacijos centras kviečia visus verslo atstovus ar besidominčius verslu gyventojus į nemokamus seminarus temomis:

 

Lapkričio 5 d. 11val. „Darbo ginčų komisijos kompetencija. Darbo ginčų nagrinėjimo ypatumai“,

 

13 val. „Profesinės rizikos vertinimas. Pagrindinės nelaimingų atsitikimų darbe prevencijos kryptys ir aspektai“ su VDI vyriausiomis darbo inspektorėmis J. Grigaitienė ir V. Visockienė;

 

Lapkričio 6 d. 11 val. - „Verslo formos ir mokesčiai“,

 

13 val. - „Kaip parduoti savo verslo idėją per 5 minutes? Privatūs investuotojai ir kiti verslo finansavimo šaltiniai“ su „Versli Lietuva“ regionų koordinatoriumi A. Urbonu;

 

Lapkričio 7 d. 14:00-17:00 val. vyks seminaras tema – „Stresas darbe ir gyvenime, kaip su juo kovoti“ su lektore-psichologe E. Margiene.

 

Registracijos į seminarus vyksta iki lapkričio 2 d. 14 val. tel. (8-426) 51636 arba el. paštu verslas@jvic.lt, seminarai vyksta adresu – Žemaičių g. 9, Joniškis.

 

Daugiau informacijos apie „Verslo savaitę“ taip pat galite rasti Joniškio TVIC facebook paskyroje.

 

Joniškio turizmo ir verslo informacijos centro verslo vadybininkė Julija Čerbauskienė

 

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai