2019-03-19, antradienis, 04:00.     Šiandien Joniškyje saulė teka 06:23, leidžiasi 18:28, dienos ilgumas 12:5.

Kviečiame dalyvauti Joniškio miesto dienos šventės „Šimtas sugrįžimų“„Baltojoje vakarienėje smetoniškai“!

2018-05-10, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Kviečiame dalyvauti Joniškio miesto dienos šventės „Šimtas sugrįžimų“„Baltojoje vakarienėje smetoniškai“!

Šiemet birželio  25 − liepos 1 dienomis Joniškis švęs Miesto dienos šventę „Šimtas sugrįžimų“, skirtą praeities ir dabarties Joniškio žmonėms Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio kontekste.

 

Joniškio miestas – tai bendruomenė, o jos didžiausia vertybė – bendruomeniškumas ir gebėjimas dalintis pozityvia energija, šypsenomis ir bičiulyste. Vildamasis, kad Miesto gimtadienis visų pirma yra gerų santykių puota, Joniškio kultūros centras birželio 29 d. (penktadienį) 19.00-21.00 val.  pėsčiųjų tako prie Kultūros centro teritorijoje rengia „Baltąją vakarienę smetoniškai“, į kurią kviečiami visi miestelėnai (įvairių įstaigų, nevyriausybinių organizacijų, jaunimo organizacijų ar tiesiog šeimų, kaimynų, bičiulių grupės ir pan.).

 

Sklinda gandas, kad į šią vakarienę iš praeities ketina atvykti net Jo Ekscelencija Prezidentas Antanas Smetona su žmona Sofija…

 

Baltosios vakarienės įvairiose pasaulio šalyse dažniausiai vasarą rengiamos jau daugiau nei 30 metų, pastaraisiais metais jos sutelkia miestų bendruomenes ir Lietuvoje. Baltosios vakarienės pagrindinė idėja – susėdus visiems prie vieno stalo švęsti bendrystę ir dalintis gera nuotaika.

 

Joniškio miesto dienos šventės „Šimtas sugrįžimų“„Baltojoje vakarienėje smetoniškai“ vilkėkite baltai ir orientuokitės į Smetonos laikų (tarpukario) madą, pasigaminkite nebūtinai gausų, bet baltai elegantišką tarpukariu lietuvių mėgtą užkandžių stalą bei sukaupkite daug baltos energijos, šypsenų, juoko ir gerų palinkėjimų, kuriais kartu dalinsimės.

 

Renginio esmė – balta spalva ir Smetonos laikų stilistika (dalyvių aprangos kodas), savo pasigaminti to laikotarpio patiekalai ir baltų tonų stalo dekoras.  

 

      Renginio pradžia: 19 val. (laikas pasirengimui – nuo 18.30 val.).

 

     Vieta: pėsčiųjų takas (priešais Joniškio KC lauko estradą)

 

     Trukmė ~ 2 val.

 

     Joniškio kultūros centras pasirūpins stalais bei vakaro atmosfera!

 

Į Joniškio miesto dienos šventės „Šimtas sugrįžimų“ „Baltąją vakarienę smetoniškai“ visi norintys registruojasi iki birželio 15 d.

 

Registruotis ar teirautis papildomos informacijos: tel. (8 426) 53 475, el. paštas  jkckultura@gmail.com

 

 

 

Joniškio kultūros centras

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai