2019-01-24, ketvirtadienis, 02:25.     Šiandien Joniškyje saulė teka 08:21, leidžiasi 16:38, dienos ilgumas 8:17.

Laimėtame šiltnamyje jau auga daržovės

2018-06-08, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Laimėtame šiltnamyje jau auga daržovės

Jau rašėme, kad Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos Plikiškių skyrius-daugiafunkcis centras vienintelis iš Joniškio rajono įsitraukė į Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) drauge su Žemės ūkio rūmais (ŽŪR) inicijuotą projektą „Auginu Lietuvai!“, skirtą Lietuvos šimtmečiui paminėti.

 

Projekto, prie kurio prisidėjo šalies savivaldybės, idėja – padovanoti 100 šiltnamių miestų ir rajonų ikimokyklinio ugdymo įstaigoms ir globos namams.

 

Pagrindinis projekto tikslas – skatinti vaikų ir jaunimo domėjimąsi žemės ūkiu, ugdyti meilę savo kraštui bei didinti jų užimtumą. Vaikai darželyje ar globos namuose turėdami nedidelį šiltnamį galės patys auginti daržoves, rūpintis jomis, džiaugtis ir geriau pažinti.

 

Dalyvauti projekte buvo kviečiamos visos Lietuvos miestuose ar rajonuose veikiančios ikimokyklinio ugdymo įstaigos ir globos namai.

 

Smagu, kad joniškiečiai aktyviai balsavo už Plikiškių ikimokyklinukus ir padėjo laimėti šiltnamį. Šiltnamį mokykla jau gavo: jame puikiai auga paprikos, kelių veislių pomidorai, o netrukus bus galima vaišintis ir agukais. Prie šio projekto realizavimo daug prisidėjęs Plikiškių skyriaus-daugiafunkcio centro renginių organizatorius Vaclovas Martinaitis nufotografavo šiltnamyje besidarbuojančius Emilį ir Giedrę ir visų centro ikimokyklinukų vardu dar kartą padėkojo nepagailėjusiems savo balsų joniškiečiams.

 

manojoniskis inf.

Vaclovo Martinaičio nuotr.

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 
 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?