2019-01-24, ketvirtadienis, 15:06.     Šiandien Joniškyje saulė teka 08:21, leidžiasi 16:38, dienos ilgumas 8:17.

„Laisvės skrydis“ Joniškyje: švęskime Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį kūrybingai

2018-02-09, paskelbė Dienos NAUJIENOS
„Laisvės skrydis“ Joniškyje: švęskime Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį kūrybingai

Jau ketvirtus metus Joniškio kultūros centras kviečia joniškiečiusįsijungtiį pilietiškumo akciją „Laisvės skrydis“. Šiemet, pasitinkant Lietuvos valstybės šimtmetį, Joniškio kultūros centro bendruomenė viliasi ypatingo Joniškio miesto (ir rajono) įstaigų bei pavienių gyventojų dėmesio šiai pilietiškumo apraiškai. Primename, kad akcija „Laisvės skrydis“ – tai kūrybiška mūsų visų santalka, siekianti suvienyti Joniškio rajono bendruomenę vienam tikslui – papuošti savo miestą, rajoną laisvės metaforą įkūnijančiais simboliais – Lietuvos vėliavos spalvų paukščiais. Akcija siūlo galimybę mums visiems parodyti, kad esame aktyvūs, išradingi, vieningi savo miesto, rajono šeimininkai, turintys ambicijų ir kūrybinių galių reprezentuoti savo gyvenamos vietos savitumą.

 

Tad (kaip ir kasmet) kviečiame kurti akcijos „Laisvės skrydis“ oro sąlygoms atsparius simbolius ir jais puošti mūsų miesto viešas erdves – aikštes, skverus, įstaigų, organizacijų, pavienių namų teritorijas, namų fasadus, langus ir pan. Kaip ir kasmet, pilietiškumo akciją sudaro trys etapai, kuriuos jungia mums visiems svarbios valstybinių švenčių datos – Laisvės gynėjų diena (sausio 13-oji), Lietuvos valstybės atkūrimo diena (vasario 16-oji) ir Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena (kovo 11-oji). Šie etapai žymi pilietiškumo akcijos procesą – nuo sausio 13-osios iki vasario 16-osios vyksta „Laisvės skrydžio“ simbolių kūryba ir jos rezultato įkurdinimas miesto bei rajono viešose erdvėse. Nuo vasario 16-osios iki kovo 11-osios –  akcijos „Laisvės skrydžio“ paukščiai puošia Joniškio miesto ir rajono teritorijas. Na, o kovo 11-ąją, švęsdami Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, visi,  įsijungę į šią pilietiškumo akciją, susitiksime „Laisvės skrydžio“ kūrėjų padėkos koncerte, kuriame džiaugsimės pasiektu kūrybiškos bendrystės rezultatu.

 

Kaip jau minėta, šių metų pilietiškumo akcija „Laisvės skrydis“ – ypatinga, žyminti mūsų valstybės atkūrimo šimtmečio jubiliejų. Todėl vasario 16-ąją Miesto centro aikštėje išvysime įspūdingą šios akcijos idėją apjungiantį simbolį –  stilizuoto Laisvės paukščio šviesos instaliaciją, kurią pagal Kultūros centro pasiūlytą viziją kuria šviesos instaliacijų kūrėjų duetas „M4“ - menininkės Jurga Marcinauskaitė ir Kotryna Čalkaitė. Tad mūsų valstybės šimtmečio šventę pasitiksime ne tik su gausiu jūsų kūrybiškumo derliumi, bet ir deramai pažymėdami šią svarbią datą – tradiciškai bursimės prie Nepriklausomybės paminklo, susitiksime pagerbti Mykolo Arkangelo statulėles pelniusius garbiuosius joniškiečius, mėgausimės puikia unikalaus vyrų ansamblio „QUORUM“ koncertine programa, o temstant visi kartu įžiebsime didžiulį „Laisvės skrydžio“ šviesos simbolį, kuriuo džiaugsimės visą mėnesį.

 

Kviesdami kuo aktyviau ir kūrybiškiau įsijungti į akciją „Laisvės skrydis“, primename, kad,  kaip ir kasmet, norintys puošti mūsų pasiūlytais laisvės simboliais Joniškio erdves parašykite mums laišką el. paštu laisvesskrydis@gmail.com. bei pasidalinkite savo sumanymais. Laiške nurodykite vardą pavardę/organizacijos, įstaigos pavadinimą ir erdvę, kurioje viliatės įkurdinti savo sukurtus paukščius. Labai svarbu, kad paukščiai, nutūpsiantys numatytose lauko erdvėse, būtų atsparūs žiemos sąlygoms, kad  galėtumėme jais gėrėtis iki pat numatytos akcijos pabaigos.

 

Mieli joniškiečiai, susitelkime ir įrodykime sau ir mūsų miesto svečiams, kad esame ypatingas miestas – ne tik laisvas kritiškai mąstyti, vardinti mūsų trūkumus, nesklandumus, ne tik imti ir reikalauti, bet ir duoti. O duoti turime ką. Nes savito miesto samprata visų pirma yra jo žmonių bendrystė ir kūrybiškas jos išsipildymas. Tad nuo šiandien – į „Laisvės skrydį“!  

 

Joniškio kultūros centro informacija

 


REKLAMA


 

Taip paprasta dar nebuvo!

 

Turi savo verslą ar galvoji apie jį? – pradėk nuo idėjos ir spaudos darbų, nes dabar užsakyti kokybiškas vizitines korteles ar skrajutes gali tiesiog internetu. 

 

3 lengvi žingsniai iki spaudos užsakymo:

 

1.       Eik į e-spaustuvę www.klik.lt

2.       Pasirink reikiamo gaminio parametrus

3.       Įsikelk savo maketą, užsakyk ir lauk savo siuntinio!

 

Neturi maketo? Nesijaudink. Viską rasi čia. E-spaustuvės dizaineriai pasirūpino lengvai pritaikomais ir profesionaliais dizaino šablonais tavo verslui.

 

E-spaustuvėje KLIK viskas paprasta, o jei turėsi klausimų, visada pagelbėsime telefonu: 8 37 333 000 arba el. paštu info@klik.lt

 

 

Išbandyk: www.klik.lt

 


REKLAMA


 

SVERIAME JŪSŲ KIEME

 

 

Parduodame baltarusiškus durpių briketus, plautą akmens anglį, beržo pjuvenų briketus, medžio granules. Atvežame. Sveriame Jūsų kieme. Taip pat parduodame malkas: rąsteliais, kaladėmis, skaldytas – uosinės, ąžuolinės, beržinės, alksninės, juodalksnio, mišrios. Kaina nuo 19 eurų. Atvežame.

 

Užsakymai priimami tel. +370 679 08900, +370 672 77720

 


REKLAMA


 

Buitinė technika iš Vokietijos

 

    

 

Parduodame įvairių dydžių šaldytuvus ir šaldiklius, įmontuojamus šaldytuvus į baldus, indaploves, skalbimo mašinas, tame tarpe ir įkraunamas per viršų, montuojamas į baldus ir nemontuojamas indaploves, elektrines virykles ir orkaites, džiovyklas skalbiniams džiovinti.

 

Buitinė technika garsių firmų: AEG, Amica,Bauknecht,Whirlpool, Bosch, Electrolux,Siemens, Privileg, NEF. Suteikiame garantiją.

Buitinė technika nauja su nežymiais transportavimo pažeidimais arba naudota. Reikalui esant, atvežame.

 

Šiauliai, tel. 8685 48611

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?