2019-03-23, šeštadienis, 17:11.     Šiandien Joniškyje saulė teka 06:12, leidžiasi 18:36, dienos ilgumas 12:23.

Laureatų diplomai iš tarptautinio konkurso „Art-Panorama Baltika“

2018-05-24, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Laureatų diplomai iš tarptautinio konkurso „Art-Panorama Baltika“

Tarptautiniame konkurse „ART-PANORAMA Baltika” dalyvavo virš 600 dalyvių iš Rusijos, Baltarusijos ir Lietuvos. Konkurse buvo vertinamos tokios meno sritys kaip dailė, choreografija, teatras, vokalas bei instrumentinė muzika, kurioje dalyvavo ir Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos moksleivės Austėja Blinovaitė (mokytoja Aušra Tiškevičienė) ir Smiltė Dubro (mokytoja Zita Gaškauskaitė). 

 

Instrumentinės muzikos konkursas vyko gegužės 19 dieną kelte į Stokholmą. Besijaudinantys ir nekantraujantys konkurso dalyviai ruošėsi savo pasirodymams. Dalyviai buvo vertinami I, II, III vietų laureatų diplomais ir medaliais bei diplomais.

 

Jaunosios muzikantės iš Joniškio savo muzikiniais bei technikos sugebėjimais nustebino instrumentinės muzikos komisijos narius bei namo grįžo su aukščiausiais įvertinimais – laureatų diplomais ir medaliais.

 

Smuikininkė Smiltė Dubro buvo apdovanota I vietos laureatės diplomu bei aukso medaliu, o pianistė Austėja Blinovaitė namo parsivežė II vietos laureatės diplomą bei sidabro medalį. Vertinimo komisijos pirmininkas, Maskvos konservatorijos profesorius, smuikininkas M. Gotsdiner negailėjo pagyrimų negailėjo joniškietėms. 

 

Konkurso dalyviai visą dieną galėjo keliauti po Stokholmo senamiestį, aplankyti svarbius istorinius bei architektūrinius objektus, pasigrožėti miesto urbanistiniu kraštovaizdžiu. Taip pat buvo suteikta galimybė apsilankyti ir svarbiuose Stokholmo muziejuose – Astridos Lindgren, Vazos ir Abbos. Grįžtant į namus, aplankyta Rundalės pilis. 

 

Mokytojos Zita Gaškauskaitė ir Aušra Tiškevičienė dėkoja tėveliams už finansinę pagalbą bei galimybę sudalyvauti tarptautiniame konkurse. Padėka reiškiama ir tiems, kas parėmė kelionę, bet nenorėjo būti įvardytais.

 

Mokytojos Aušra Tiškevičienė ir Zita Gaškauskaitė

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 
 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai