2019-01-24, ketvirtadienis, 05:07.     Šiandien Joniškyje saulė teka 08:21, leidžiasi 16:38, dienos ilgumas 8:17.

Lietuvai -100, Žagarei - 820

2018-05-17, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Lietuvai -100, Žagarei - 820

2018 m. Žagarė švenčia savo miesto įkūrimo 820 m. jubiliejų. Keturioliktasis Vyšnių festivalis tradicijų nelaužys, bet naujovių bus. Visais laikais buvęs tolerantiškas Žagarės miestas, atviras įvairių tautų ir religijų žmonėms, kaip įprasta, liepos trečiąjį savaitgalį kviečia žagariečius ir svečius susiburti ir pajusti Vyšnių festivalio dvasią, kad ir toliau saugotume ir puoselėtume šią socialinės darnos tradiciją dabarties pasaulyje.

 

Nutiesę Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio istorines gijas nuo Vilniaus iki Žagarės, kuri taip pat didžiuojasi šiais metais švenčiamu garbingu jubiliejumi, festivalyje sulauksime žymių ir garsių atlikėjų: grupės Lemon Joy, MAMA apdovanojimų statulėlę pelniusią Moniką Pundziūtę-Monique, Geriausio metų atlikėjo“ titulą „M.A.M.A.“ apdovanojimuose laimėjusį Daddy Was A Milkman, dainininkę ir dainų autorę Gretą Jančytę, žinomą GJan sceniniu vardu, Lietuvą atstovavusią didžiojoje „Eurovizijoje“  Ievą Zasimauskaitę,elektroninės muzikos duetą „Beisoul & Einius“,  M. Mikutavičių ir kt., kad meilę Tėvynei ir Žagarei, kurią visi jaučiame širdimi, galėtume išreikšti vieninga daina, taip parodydami, kad Žagarėje, mokame ir galime būti vieningi, mokame džiaugtis ir didžiuotis savo valstybe, gimtine bei originaliai švęsti mums visiems svarbias šventes. Festivalio kulminacija - publiką džiuginsiąs multimedijos reginys „Lietuvai - 100, Žagarei - 820“. Jis sujungs muziką, video projekcijas, lazerinių projektorių efektus, animaciją ekrane bei šventinius muzikinius fejerverkus. Muzikos, pirotechnikos efektai, lazerių šviesos kompozicijos sukurs kvapą gniaužiantį spektaklį, kuris uždegs širdis, užvaldys sielas ir nuneš už realybės horizontų, toli nuo kasdienybės bei rutinos. Šėlti iki paryčių kvies Radistai. Renginį papildys gausi tautodailininkų, ūkininkų mugė, įvairios festivaliui skirtos parodos, žirgų konkūrai, futbolo varžybos, bėgimo maratonas, atrakcionai, varžytuvės ir kitos staigmenos.

 

820-asis Žagarės miesto gimtadienis Vyšnių festivaliu nesibaigs. Liepos 15 d., sekmadienį, Žagarės miestas taps tikra dviračių sostine, nes miesto gatvės taps Volkswagen MTB dviračių lenktynininkų trasa. Tą dieną Žagarėje dviračiu judėti bus žymiai paprasčiau, negu automobiliu, todėl kviečiame visus dviračiams neabejingus žmones, nuo jauniausių iki vyriausių, vienytis gražiai bendrystės idėjai – aktyviai dalyvauti varžybose, kad pirmą kartą rengiamos Žagarėje tokio masto dviratininkų lenktynės taptų švente ne tik Joniškio rajono gyventojams, bet ir visai Lietuvai ir kaimyninei Latvijai. Rungtyniauti bus galima keliose distancijose – pagal amžių, kiekvieno pasirengimą ir nusiteikimą.

 

Volkswagen MTB dviračių  maratonų taurės 2018 metų Žagarės etapas pasižymės vidutinio sudėtingumo trasa ir puikia Žagarės vyšnių festivalio nemokama kultūrine programa, kuria galės mėgautis maratono dalyviai, atvykę į Žagarę jau penktadienį.

 

Vida Paulauskienė, vyr. specialistė projektų rengimui ir valdymui

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?