2019-02-22, penktadienis, 17:20.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:24, leidžiasi 17:38, dienos ilgumas 10:14.

Lietuvos suaugusiųjų imtynių čempionate joniškiečiai iškovojo aštuonis medalius!

2018-01-23, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Lietuvos suaugusiųjų imtynių čempionate joniškiečiai iškovojo aštuonis medalius!

Joniškio sporto centro ir visuomeninio imtynių sporto klubo „Kova“ imtynininkai varžėsi Kaune surengtame Lietuvos suaugusiųjų imtynių čempionate. Graikų – romėnų imtynių varžybose kovojo 85 imtynininkai, moterų imtynių – 32 imtynininkės, o laisvųjų imtynių – 66 atletai. Čempionato metu buvo galima mėgautis pačių stipriausių ir tituluočiausių Lietuvos imtynininkų kovomis. Savo meistriškumu išsiskyrė Pasaulio ir Europos čempionatų medalininkai Vilius Laurinaitis, Mantas Knystautas, Edgaras Venckaitis, Kristupas Šleiva, Paulius Galkinas, Justas Petravičius, Vilius Savickas.

 

Trylika joniškiečių varžėsi graikų – romėnų imtynių varžybose, o trys iš jų galynėjosi ir tarp laisvųjų imtynių atletų. Lietuvos čempionu eilinį kartą tapo Vilniaus miestui atstovavęs pasaulio jaunimo čempionas Vilius Laurinaitis (sv.kat. iki 97 kg). Bronzos medalį šioje svorio kategorijoje iškovojo Benas Keršys, kuris tik po atkaklios kovos (2:4) nusileido Viliui Laurinaičiui. Kitus priešininkus Benas įveikė lengvai. Sidabro medalį Benas Keršys (sv.kat. iki 92 kg) iškovojo ir laisvųjų imtynių varžybose. Jis įveikė vilnietį ir radviliškietį, bet pralaimėjo klaipėdiečiui Edgarui Voitechovskiui.

 

Lietuvos čempionu pirmą kartą tapo Vilniaus miestui atstovavęs Julius Matuzevičius (sv.kat. iki 87 kg). Finale Julius minimalia persvara įveikė pagrindinį savo varžovą Eividą Stankevičių iš Kauno.

 

Puikiai kovojo Saulius Urbonas, laimėjęs du sidabro medalius. Laisvųjų imtynių varžybose Saulius varžėsi sv.kat. iki 125 kg, o graikų – romėnų imtynių varžybose – sv.kat. iki 130 kg.

 

Pirmą kartą suaugusiųjų čempionate imtyniavęs šešiolikametis Eimantas Vilimas (sv.kat. iki 72 kg) iškovojo bronzos medalį. Kaune studijuojantis Donatas Gudmonas (sv.kat. iki 82 kg) iškovojo bronzos medalį. Donatas tik minimaliu skirtumu (1:2) pralaimėjo būsimam čempionui Mantui Sinkevičiui iš Kauno. Kitus varžovus Donatas įveikė pirmuose kėlinukuose.

 

Gerai ėmėsi Ignas Paulavičius (sv.kat. iki 82 kg) ir Šarūnas Gulbinas (sv.kat. iki 130 kg). Abu joniškiečiai kovojo dėl bronzos medalių ir tik labai atkakliose dvikovose (1:2 ir 1:3) truputį nusileido savo priešininkams. Penktą vietą užėmė Gvidas Jakūnas (sv.kat. iki 72 kg). Imtyje dėl bronzos medalio jonikietis pralaimėjo kuršėniškiui Karoliui Kygui. Joniškiui Lietuvos imtynių čempionate dar atstovavo Mantas Vitkus (sv.kat. iki 82 kg), Džiugas Ramukevičius (sv.kat. iki 130 kg), Karolis Pociūnas (sv.kat. iki 77 kg) ir Paulius Grigaliūnas (sv.kat. iki 63 kg).

 

Nuotraukoje Joniškio imtynininkai (iš kairės): Paulius Grigaliūnas, Ignas Paulavičius, Eimantas Vilimas, Džiugas Ramukevičius, Donatas Gudmonas, Šarūnas Gulbinas, Saulius Urbonas, Karolis Pociūnas, Benas Keršys, Gvidas Jakūnas, treneris Rytis Keršys

 

Joniškio sporto centro inf. ir nuotr. 

 


REKLAMA


 

Granuliniai 12-75kw katilai su 5 metų garantija

 

 

 

Katilų gamintojas siūlo pilnai paruoštus naudojimui granulinių katilų komplektus, kuriuose naudojamas novatoriškas visiškai špyžinis degiklis Batory, užtikrinantis  ilgaamžišką veikimą. Šiame degiklyje galima deginti granules, sijotą anglį (frakcija iki 35mm) ir grūdus. Degiklio, katilo ir kitų būtinų sudedamų dalių veikimą kontroliuoja lietuviškas valdiklis Titanic.

 

Pasirinktinai galite įsigyti kambario temperatūros programatorių Pilot-G, kuriuo galėsite valdyti katilą nuotoliniu būdu. Esant poreikiui galite pasirinkti didesnį bunkerį. Katile galima deginti malkas, anglis ar briketes. Malkos dedamos ant grotelių, kurių konstrukciją jūs galite pasirinkti – špyžinę, špyžinę kombinuotą su vandens kontūro vamzdžiais  arba tik vandens kontūro vamzdžių.

 

Granulinis katilas Mocek turi keturis dūmų virtimus, dėl to šio katilo naudingo veiksmo koeficientas yra 87%. Visas katilo vidus pagamintas iš sertifikuotų 6mm storio karščiui atsparių metalo lakštų.
.

Privalumai:

*Paprasta priežiūra
*Komplektuojama su valdikliu ir ventiliatoriumi
*Degiklis ir šnekas yra špyžiniai
*Keturi dūmų virtimai
*Automatiškai gali deginti granules, anglį, grūdus
*Didelis naudingo veiksmo koeficientas
*5 metų garantija
*Tyliaeigė šneko pavara

Papildomos konsultacijos: +37067382003

Užsakymai: +37062029751

Internetinė svetainė www.mocek.lt

 


REKLAMA


 

SVERIAME JŪSŲ KIEME

 

 

Parduodame baltarusiškus durpių briketus, plautą akmens anglį, beržo pjuvenų briketus, medžio granules. Atvežame. Sveriame Jūsų kieme. Taip pat parduodame malkas: rąsteliais, kaladėmis, skaldytas – uosinės, ąžuolinės, beržinės, alksninės, juodalksnio, mišrios. Kaina nuo 19 eurų. Atvežame.

 

Užsakymai priimami tel. +370 679 08900, +370 672 77720

 


REKLAMA


 

Ispaniški vytinti kumpiai tiesiai į namus

 

 

Ispaniški vytinti kumpiai laikomi kulinariniu paveldu ir Lietuvoje, tai ne tik skanus delikatesas ant pietų stalo, bet ir puikiai pritaikyta dovana. Dėl savo išskirtinės kokybės, juos yra pamėgę ir mūsų nuolatiniai pirkėjai. Kumpis tiesiog tirpsta burnoje, dėl švelnios tekstūros ir intensyvaus skonio. Mūsų siūlomas sertifikuotas ispaniškas kumpis yra natūraliai brandinamas. Naudojami gamtos ištekliai: kalnų oras, natūrali drėgmė ir kumpiui tinkamiausia temperatūra. Todėl pagrindinis mūsų tikslas yra supažindinti su išskirtinio skonio kokybe. Siūlome dvejas kumpių rūšis, taip pat vakumuotą iškaulėtą galinės kojos kumpį ir „Chorizo dešras”.

 

 

*Siūlomos kumpių rūšys:


Priekinės kojos mentė "Paletilla Bodega" – 1 kg/ 11,5 €, vytinimo laikas 9-12 mėn.
Galiojimo laikas 12 mėn. Svoriai nuo 4,5 kg iki 5,5 kg. 

Galinės kojos kumpis "Jamon Gran Reserva" –  1 kg/ 15 €, vytinimo laikas 18-24 mėn. 
Galiojimo laikas 12 mėn. Svoriai nuo 6,5 kg iki 8 kg

Stovas ir pjaustymo peilis ( komplektas) – 14 €

 

 

 

*VILNIUJE vytinto kumpio pristatymas į namus NEMOKAMAS!
*Prekių atsiėmimo adresas: 
Vytenio g. 50, Vilnius. Dirbame iki 18 val. 
*Į kitus miestus siunčiame NEMOKAMAI kurjeriu, prekės pristatomos per 1-2 d.d. *Galimybė atsiskaityti už prekes kurjeriui grynaisiais atsiimant prekes.

Daugiau informacijos:  +370 607 88 656
El.paštas: 
info@seranas.lt

Mūsų elektroninė parduotuvė: WWW.SERANAS.LT

Sekite naujienas: www.facebook.com/seranas.lt

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?