2019-04-19, penktadienis, 03:48.     Šiandien Joniškyje saulė teka 06:06, leidžiasi 20:27, dienos ilgumas 14:21.

LR Seimo narys V. Gailius kreipėsi į Valstybinę kainų ir energetikos komisiją

2018-10-26, paskelbė Dienos NAUJIENOS
LR Seimo narys V. Gailius kreipėsi į Valstybinę kainų ir energetikos komisiją

Dėl prastos geriamojo vandens kokybės ir aukštų kainų už vandenį, kurio vartotojai negali gerti ir naudoti maistui gaminti, LR Seimo narys Vitalijus Gailius kreipėsi  į Valstybinę kainų ir energetikos komisiją. Seimo nario teigimu, vandens tiekėjas UAB „Joniškio vandenys“ nurodė, kad negali sumažinti vandens kainų atskiriems vartotojams už nekokybišką vandenį, nes tai nenustatyta Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos nutarimu patvirtintoje „Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainų nustatymo metodikoje“.

 

Seimo narys V. Gailius savo facebook paskyroje rašo: „Manyčiau, kad ši problema aktuali ir kitų Lietuvos savivaldybių gyventojams bei vandens tiekėjams, nes gyventojai vis dažniau skundžiasi dėl tiekiamo prastos kokybės vandens ir nepagrįstai aukštų jo kainų.

 

Siekdamas išsiaiškinti situaciją, kreipiausi į Valstybinę kainų ir energetikos komisiją prašydamas išsakyti nuomonę dėl „Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainų nustatymo metodikos“ keitimo, kad tiekėjai turėtų galimybę vartotojams sumažindami vandens kainas bent kiek kompensuoti praradimus už tiekiamą nekokybišką geriamąjį vandenį“.

 

manojoniskis inf.

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai