2020-07-14, antradienis, 10:25.     Šiandien Joniškyje saulė teka 05:02, leidžiasi 21:45, dienos ilgumas 16:43.

Maldenių bendruomenė rinkosi į šventinę Kalėdinę popietę

2018-12-17, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Maldenių bendruomenė rinkosi į šventinę Kalėdinę popietę

Gražia prieškalėdinės dvasios švente Maldeniuose prasidėjo švenčių laukimo laikotarpis. Maldenių kaimo bendruomenės, bibliotekos, kultūros skyriaus pajėgos buvo sujungtos, kad savo sielose nupieštume džiugų Kalėdinį sapną, kad visų širdys prisipildytų gerumo, vilties, tikėjimo.

 

Šventinė popietė prasidėjo bibliotekos skaityklos patalpose, kur koncertavo skaistgirietė, mokytoja, bardė Edita Burbienė, apie keliones (Jordaniją) pasakojo kraštietė Birutė Kybartienė, vaidino Maldenių filialo „Padaužiukai" (vad. Lionė Adomaitienė).

 

Bendruomenės pirmininkė Palmyra Rudauskienė pasveikino šiemet jubiliejų atšventusį Antaną Bertašių. Bibliotekininkė padėkos dovanėlėmis atsidėkojo savo mažiesiems artistams, o taip pat Palmyrai ir Donatui Rudauskams už įvairiapusę pagalbą.

 

Prie pastato papuošta eglutė - bendras bendruomenės aktyvių narių rezultatas džiugins mus iki Trijų Karalių.Patalpose gėrėjomės Lionės Adomaitienės angeliukų kolekcija, šventiniais akcentais dekoruotomis erdvėmis.

 

Renginio dalyvių širdis suvirpino Žagarės kultūros centro duetas ir Šiaulių rajono Piktuižių kaimo bendruomenės moterų vokalinis ansamblis (vad. Sandra Banevičienė). Bendrai sugiedota Kalėdinė giesmė, gerumu švytintys svečių ir renginio dalyvių veidai - kas gali būti tauriau ir jaukiau šį švenčių laukimo laikotarpį. Tikime, kad užmegzti draugiški ryšiai prie arbatos puodelio sutvirtės ir tęsis.

 

Eglutės įžiebimas, kurios puošmenomis rūpinosi Maldenių kaimo bendruomenė, tapo šventinės dienos kulminaciniu akcentu. Dėkojame Joniškio kultūros centro Satkūnų ir Kriukų skyriams (vad. Giedrius Stubaila, Raimonda Žarienė) už nuoširdų bendradarbiavimą.

 

Maldenių kaimo bendruomenės inf. ir nuotr.

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai