2019-02-17, sekmadienis, 09:53.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:35, leidžiasi 17:28, dienos ilgumas 9:52.

Mato Slančiausko progimnazijos moksleiviai dalyvavo konkurse „Taisykite Viešpačiui kelią! Ištiesinkite Jam takus!“

2018-05-15, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Mato Slančiausko progimnazijos moksleiviai dalyvavo konkurse „Taisykite Viešpačiui kelią! Ištiesinkite Jam takus!“

Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis, Šiaulių vyskupijos Katechetikos centras (ŠVKC) ir Lietuvos kelių policija nuo 2017 spalio iki 2018 gegužės ragino tikybos mokytojus ir mokinius dalyvauti konkurse „Taisykite Viešpačiui kelią! Ištiesinkite Jam takus!“

 

Lietuvos vyskupų konferencijoje pasirašytas susitarimas dėl projekto „Saugokime vieni kitus kelyje“ 2016-2020 m. Susitarimą pasirašė Susisiekimo ministerijos, Lietuvos vyskupų konferencijos, Lietuvos automobilių kelių direkcijos ir Policijos departamento vadovai. Projekto tikslas – įvairiomis socialinės komunikacijos priemonėmis keisti eismo dalyvių elgesį ir ugdyti kultūrą keliuose, remiantis krikščioniškomis vertybėmis, skatinti pilietiškumą, atsakomybę bei sąmoningumą ir taip mažinti žūčių ir sužalojimų skaičių eismo įvykių metu.

 

 

Šiais mokslo metais skatinome asmeniškai kiekvienam apmąstyti, koks yra Dievo vaidmuo mano gyvenime ar kreipti savo širdį į Dievą taip, kad laikyčiausi Jo įsakymų ir Jį mylėčiau labiau už viską. Būdami gyvenimo kelionėje buvome kviečiami būti saugūs ir atsakingi kelyje.

 

Konkurso tema padėjo susieti Kelių eismo ženklus su asmeniniu gyvenimu, krikščioniškuoju mokymu ir vertybėmis, ugdant kiekvieno asmens atsakomybę nuo jauniausio iki vyriausio kelių eismo dalyvio.

 

 

Mūsų mokyklos 7b klasės mokinės Godos Andrijauskaitės piešinys „Mokėkime atpažinti blogį“ pelnė trečią vietą.

 

2018 m. gegužės 3 d. Šiaulių vyskupijos Pastoracinio centro Didžiojoje salėje vyko mokinių konkurso „Taisykite Viešpačiui kelią! Ištiesinkite Jam takus!“ baigiamasis renginys ir laureatų apdovanojimas. Mokiniai ir mokytojai buvo apdovanoti diplomais ir atminimo dovanėlėmis.

 

Mato Slančiausko progimnazijos inf. ir nuotr.

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

  

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?