2019-01-24, ketvirtadienis, 05:00.     Šiandien Joniškyje saulė teka 08:21, leidžiasi 16:38, dienos ilgumas 8:17.

Mato Slančiausko progimnazijos mokytojai žinių ir jėgų sėmėsi Anykščiuose

2018-05-16, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Mato Slančiausko progimnazijos mokytojai žinių ir jėgų sėmėsi Anykščiuose

Mato Slančiausko progimnazijos mokytojų kolektyvas vyko į edukacinę-pažintinę išvyką – aplankė Anykščius, garsų literatūros kūrėjų kraštą,  gražiais gamtos kampeliais bei įvairiomis pramogomis traukiantį turistus.  Buvome maloniai nustebinti rytiniu kavos puodeliu su saldumynais, kuriuos pasiūlė kelionių firmos „V&M Travel“ organizatoriai. Tai smagiai nuteikė kelionei, nuoširdžiam,  šiltam bendravimui.

 

Anykščiuose pabuvojome „COSMOS“ Paukščių Take, kur pasijutome kaip tikrame kosmose. Veidrodžiai, šviesos elementai, elektromagnetiniai virpesiai  sukuria begalybės pojūtį. Tai užburia, norisi pabūti ilgiau, o galima tik 4 minutes. Tada skubėjome pamatyti Anykščius iš aukštai, lipome į nuostabiosios Anykščių bažnyčios bokšte esančią apžvalgos aikštelę, grožėjomės miestelio panorama. Labai norėjome pamatyti „apverstą“ namą ir apžiūrėti jo vidų. Gal įspūdžiai nėra  ypatingi, vis dėlto pamatyti ir pajausti „nesvarumą“ vertėjo. O Rogučių trasą daug kas pirmąkart išbandė. Atrodo, visi patenkinti, kad pavyko nuskrieti nuo Kalitos kalno su vėjeliu! Jau ne pirmą kartą pabuvojome ir prie Puntuko akmens, antro pagal dydį akmens Lietuvoje. Jame iškalti S. Dariaus ir S. Girėno bareljefai bei jų testamento žodžiai, čia,  pagerbdamas legendinių lakūnų žygdarbį, atrodo, geriausiai pajunti lietuvių vienybę. Garsųjį Anykščių šilelį, apdainuotą A. Baranausko, ir Šventosios vingius stebėjome iš aukštai – eidami Medžių lajų taku, pirmuoju tokiu taku Rytų Europoje, po to – iš apžvalgos bokšto, kurio aukštis 34 metrai. Be galo gražūs vaizdai, „įrašyti“ į atmintį ilgam prisiminimui, tačiau norėjosi juos įamžinti ir fotoaparatu.

 

Grįžtant namo, vėl buvome pavaišinti kava ir saldumynais, pasidžiaugėme turininga ekskursija, padėkojome kelionės organizatoriams, šauniai gidei Irenai. AČIŪ sakome mokyklos tarybai ir jos pirmininkei Daliai Marcinkevičienei. Po šios kelionės norisi vėl kur nors vykti, patirti naujų įspūdžių. Mūsų Lietuva –  labai gražus kraštas, dar daug kas neaplankyta, neapžiūrėta. O pamatę patys, žinosime, ką parodyti savo mokiniams.

 

Mato Slančiausko progimnazijos inf.

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?