2019-04-20, šeštadienis, 23:31.     Šiandien Joniškyje saulė teka 06:04, leidžiasi 20:29, dienos ilgumas 14:25.

Mes visi kažką patiriame pirmą kartą, kai ką paskutinį...

2018-06-27, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Mes visi kažką patiriame pirmą kartą, kai ką paskutinį...

Prieš dešimt metų Gasčiūnų pagrindinės mokyklos dešimtokai pirmąjį kartą peržengė mokyklos slenkstį, o dabar jie išgirdo skambant skambutį paskutinį kartą mūsų mokykloje.

 

Sudainavus mokyklos himną, pažiūrėjus nuotaikingą šokį, žodis buvo suteiktas mokyklos direktorei Astai Žilinskienei. Ji pasveikino visus su atėjusia vasara ir geriausiems mokyklos vyresniųjų klasių mokiniams įteikė padėkas.Pačia geriausia mokyklos mokine tapo penktokė Akvilė Radžiūtė, geriausiu mokiniu – šeštokas Domantas Jankaitis.

 

Paaiškėjo ir geriausi mokyklos sportininkai. Jais tapo dešimtokai Ernesta Pilkaitė ir Artūras Šlerpas. Mokytoja Virginija Butautienė, įteikdama kuprines, už sportinius pasiekimus padėkojo penktokei Kornelijai Domkutei ir dešimtokui Titui Černiauskui.

 

Padėkos įteiktos konkursų, olimpiadų dalyviams.

 

Visus metus moksleiviai varžėsi, kas surinks 100 dešimtukų. Dešimtokai Emilija, Evelina, Rasa ir Artūras, penktokės Akvilė ir Ugnė, šeštokai Dovilė, Rugilė ir Domantas, aštuntokas Lukas džiaugėsi nominacijomis „100 dešimtukų 2018“.

 

Baigiantis paskutinei pamokai, išlydėti iš mokyklos dešimtokus atėjo pirmokėliai ir jų mokytoja Gražina. Dešimtokai prisiminė, apie ką svajojo būdami pradinukai ir, ant lapelių užrašę savo svajones, jas paleido į dangų.

 

Dešimtokus dainomis, šokiu, pasaka sveikino jaunesnieji jų draugai penktokai, šeštokai, septintokai, aštuntokai ir devintokai. Pirmoji mokytoja, mokyklos direktorė Asta Žilinskienė, buvęs direktorius Stasys Rimdžius, klasės auklėtoja Vilma Kubilienė, tėvai, draugai linkėjo sėkmingo skrydžio.

 

Dešimtokai dėkojo už nerūpestingą vaikystę ir perskaitė testamentą.

 

Paskelbtas „METŲ DEŠIMTOKAS“. Juo tapo ARTŪRAS ŠLERPAS.

 

Gasčiūnų pagrindinės mokyklos inf. ir nuotr.

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai