2019-05-20, pirmadienis, 13:43.     Šiandien Joniškyje saulė teka 05:04, leidžiasi 21:24, dienos ilgumas 16:20.

Metodinė išvyka į Trakų viešąją biblioteką

2018-06-14, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Metodinė išvyka į Trakų viešąją biblioteką

Joniškio Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos ir filialų darbuotojai dalyvavo metodinėje išvykoje į Trakų viešąją biblioteką. Darbo patirtimi pasidalinti atvykusius joniškiečius sutiko ir apie bibliotekos veiklą, pasiekimus papasakojo direktorė Danguolė Banevičienė.

 

Trakų viešoji biblioteka, kaip ir Joniškio VB, turi panašias problemas, dalyvauja įvairiuose projektuose, tačiau yra ir skirtumų. Trakuose vyksta labai daug kultūrinių renginių, miestas yra daugiatautis, svarbus Lietuvos turizmo objektas, todėl biblioteka savo veikla turi prisitaikyti prie šių dalykų. Joniškiečiai bibliotekininkai aplankė netoli Trakų esančią Angelų kalvą, kurioje Trakų viešosios bibliotekos direktorės D. Banevičienės iniciatyva buvo pastatytas Bibliotekininkų Angelas. Lėšas jam aukojo visos šalies viešosios bibliotekos, tarp jų ir Joniškio.

 

Smagius įspūdžius paliko ekskursija į Užutrakio dvarą. Grįžtant į Joniškį bibliotekininkai sustojo Kernavėje, kur ištvermingiausieji įkopė į aukščiausią Kernavės piliakalnį – Lizdeikos kalno piliakalnį, pasigrožėjo nepakartojamu kraštovaizdžiu, tokiu stulbinamu mums, įpratusiems prie Šiaurės Lietuvos lygumų.

 

D. Norvaišienės inf.

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 
 
 
 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai