2019-04-21, sekmadienis, 00:07.     Šiandien Joniškyje saulė teka 06:01, leidžiasi 20:31, dienos ilgumas 14:29.

„Miau skaitymai“ Jono Avyžiaus viešojoje bibliotekoje

2018-09-12, paskelbė Dienos NAUJIENOS
„Miau skaitymai“  Jono Avyžiaus viešojoje bibliotekoje

Ilgai laukti ir planuoti skaitymai su augintiniu pagaliau įvyko. Pirmadienio popietę Skaitytojų aptarnavimo skyriuje karaliavo katės.

 

Kaip sakė poetas Marcelijus Martinaitis, „mums patinka būti jų vergais arba valdovais, rodyti savo meilę, prisirišimą, kuris kartais panašus į klastą.“. Šio poeto  viena iš paskutinių knygų „Kaip katinai uodega peles gaudo“  ir įkvėpė šiam susitikimui, norėjosi pasidalinti nuoširdžiais tekstais apie poeto gyvenime sutiktus katinus - pilkus, rainus, ištikimus draugus ir guodėjus.

 

Knygų, kurių herojai katinai, bibliotekoje gausu tiek suaugusiems, tiek ir mažiesiems skaitytojams. Į biblioteką atėjo skaitytojai su savo katėmis, kilmingomis ir nelabai, bet puikiai išauklėtomis ir ne vieną mintį iš knygų girdėjusiomis.

 

Ačiū Ernestui ir jo ponui Murklui už filosofinę ramybę kaip ir dera  mokslininkams. Ernestas pasidalino istoriniais faktais apie kates, pasirodo, jo giminės testamente katinas buvo įrašytas kaip paveldimas turtas. Ilona su intelektualia kate Burte papasakojo apie kates literatūroje ir įžymių žmonių gyvenime. Dovilė ir jos žaismingoji Ota pasidalino mintimis apie kates vaikiškose knygutėse.  Jokūbas ir jo jauniausioji katytė Fifa spėjo perskaityti tas knygutes. Kaip gi be bibliotekos kaimynės katės Murkos...  Susitikimą moderavo  Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja Eglė ir jos gražuolis katinas Runis. Smagių istorijų ir gerų emocijų  susitikimas dovanojo visiems.

 

    

 

Bibliotekos darbuotojų kolektyve tarp augintinių  taipogi karaliauja katės.

 

Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos inf. ir nuotr.

 


REKLAMA


 

APLINKOS TVARKYMO DARBAI JONIŠKYJE IR RADVILIŠKYJE

 

 

 

Avarinių, pavojingų medžių pjovimas. Medžių prie elektros linijų ir virš stogų pjovimas.

Krūmų kirtimas. Gyvatvorių karpymas. Pastatų - pašiūrių griovimas. Aplinkos ir kiemų tvarkymas.

Vejos sėjimas, sklypų lyginimas ir juodžemio atvežimas. Vejos ir žolės pjovimas.

Atliekų (statybinių, medžio šakų ir kt.) išvežimas.

Kainos nuo 30€

Tel. 864773298

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai