2019-03-23, šeštadienis, 17:06.     Šiandien Joniškyje saulė teka 06:12, leidžiasi 18:36, dienos ilgumas 12:23.

Moksleiviai „susipažino“ su vargonais

2018-05-25, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Moksleiviai „susipažino“ su vargonais

Paskutinę šių metų dorinio ugdymo pamoką  Mato Slančiausko progimnazijos 4b klasės mokiniai su mokytojomis E. Žarkauskaite ir U. Vaineikiene turėjo galimybę susitikti su Joniškio bažnyčios vargonininku ir pamatyti jau pusantro šimto metų Joniškyje skambančius vargonus. Vaikai su didžiausiu susidomėjimu klausėsi vargonų muzikos, vargonininko pasakojimo. Atidžiai stebėjo, kaip jis groja ne tik klavišais, bet ir spaudžia kojomis paminas, atidaro vienus ar kitus registrus.

 

Ketvirtokai galėjo pamatyti ir vargonus „iš vidaus“- milžiniškas dumples, įvairių storių vamzdžius, kuriais ir vilnija dieviška muzika. Vaikai susižavėję klausėsi, kaip gieda jų mokytoja Edita. Jiems  pirmą kartą teko iš aukšto balkono pažvelgti į bažnyčios vidų, girdėti, kaip garsų aidas sklaidosi po bažnyčios skliautais.

 

 

 

Vargonininkas mokantiems groti mokiniams leido patiems pamuzikuoti vargonais. Jis sakė, kad vaikai šioje pamokoje patyrė stebuklą, nes patys vargonai ir yra stebuklas.

 

Mato Slančiausko progimnazijos inf.

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 
 
 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai