2019-09-23, pirmadienis, 04:03.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:06, leidžiasi 19:14, dienos ilgumas 12:7.

Moksleiviams – apie saugų elgesį ir saugų eismą

2018-12-11, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Moksleiviams – apie saugų elgesį ir saugų eismą

Praėjusią savaitę Joniškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai Daina Kaminskienė ir Algirdas Sakalauskas lankėsi Žemės ūkio mokykloje, kur surengė saugaus eismo pamokas 9 ir 10 klasių moksleiviams.

 

Susitikti su moksleiviais būtinai reikėjo - visai neseniai Žemės ūkio mokyklos moksleivis pėsčiųjų perėjoje buvo kliudytas automobilio.

 

Pareigūnai paaiškino ir priminė pasikeitusias saugaus eismo taisykles pėstiesiems, reikalavimus jauniems vairuotojams ir jais besiruošiantiems tapti jaunuoliams. Visi moksleiviai sprendė trumpą testą iš 5 klausimų apie KET pėstiesiems ir dviratininkams. Iš pirmo žvilgsnio atrodantys paprasti klausimai, o tiksliai atsakyti nebuvo lengva. Visus klausimus teisingai atsakė tik 14 procentų dalyvių.

 

Paskatinimui ir visų bendram tikslui būti matomiems, skirtos dovanėlės: atšvaitai su policijos simbolika. Pareigūnai atsakė į moksleivių klausimus apie pirotechnikos naudojimą, atsakomybę už viešosios tvarkos pažeidimus, apie jaunųjų policijos rėmėjų veiklą ir apie galimybes tapti policijos pareigūnu, apie atsakomybę dėl alkoholio ir narkotinių medžiagų vartojimą.

 

Baigiantis susitikimui keletas moksleivių panoro tapti jaunaisiais policijos rėmėjais.

 

Šiaulių AVPK inf.

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai