2019-01-24, ketvirtadienis, 04:52.     Šiandien Joniškyje saulė teka 08:21, leidžiasi 16:38, dienos ilgumas 8:17.

Moksleivius subūrė protų mūšis „Ugnis“

2018-04-27, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Moksleivius subūrė protų mūšis „Ugnis“

Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Joniškio priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba ir Joniškio rajono savivaldybės administracija organizavo protų mūšį moksleiviams „Ugnis“.Renginys vyksta jau ketvirtus metus iš eilės ir sulaukia vis daugiau priešgaisrine ir civiline sauga besidominčių mokinių ir jiems žinias ir patirtį perduodančių mokytojų dėmesio.

 

Nors šis protų mūšis buvo skirtas Šv. Florijono – gaisrų sergėtojo dienai paminėti, neatsitiktinai jis vyko balandžio 26 –ąją dieną, kai prieš 32 metus Černobylio atominėje elektrinėje įvyko didžiausia branduolinė avarija energetikos istorijoje.

 

Renginys prasidėjo komandų prisistatymais, kiekviena komanda stengėsi kuo įdomiau ir smagiau atskleisti savo komandos pavadinimą, užkariauti komisijos simpatijas.

 

Penkios stipriausios ir drąsiausios 7-9 klasių moksleivių komandos rungėsi atsakinėdamos į sunkius ir suktus protų mūšio klausimus, tačiau nepralenkiama buvo Joniškio rajono Gasčiūnų pagrindinės mokyklos mokinių „112“ komanda, kurią paruošė ir atlydėjo mokytoja Milda Didžiokė. Nuo jos nedaug atsiliko Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos komanda „Liepsna“, vadovaujama mokytojo Kęstučio Augio, trečioji – Gataučių Marcės Katiliūtės mokyklos komanda „Kibirkštukai“, vadovaujama mokytojos Emilijos Karoblytės.

 

Šios komandos dalyvauja visuose protų mūšiuose, todėl patirties ir žinių joms tikrai netrūko. Renginio metu mokiniai ne tik pademonstravo savo žinias priešgaisrinės ir civilinės saugos klausimais, bet ir sužinojo daug naudingos informacijos. Visi dalyvavusieji apdovanoti diplomais ir saldžiomis dovanomis. Pirmosios vietos nugalėtojų komandai prizą skyrė ir Joniškio vartotojų kooperatyvo vadovas Steponas Obalevičius, kuris pasveikino laimėjusią komandą ir priminė, koks svarbus yra mokymasis visą gyvenimą.

 

Šiaulių APGV inf.

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?