2019-01-24, ketvirtadienis, 04:45.     Šiandien Joniškyje saulė teka 08:21, leidžiasi 16:38, dienos ilgumas 8:17.

Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė Žagarėje

2018-05-05, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė Žagarėje

Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės metu Žagarės bibliotekos lankytojams buvo pasiūlyta įvairių renginių. Antradienį į Žagarės gimnaziją išskubėjo bibliotekos vedėja Aušra Jonuitytė, kur lietuvių kalbos mokytojos Birutės Skiparienės prašymu vedė pamoką. Jos metu mokiniai buvo supažindinti su 2006–2017 metų knygų rinkimų paauglių kategorijoje laimėjusiomis knygomis ir mokyti naudotis e. katalogais.

 

Antradienio popietę į biblioteką pasikalbėti apie knygas ir kūrybą rinkosi mylintys knygą lankytojai. Renginyje dalyvavo Joniškio literatų klubo „Audruvė“ literatės Regina Briedytė ir Kilnutė Riškuvienė. Popietės metu pristatyta K. Riškuvienės kūrybos knyga „55 atsigręžimai“. Lankytojai klausėsi eilėraščių, miniatiūrų, negailėjo klausimų knygos autorei.

 

Ketvirtadienį bibliotekoje vyko susitikimas su rašytoju Dariumi Rekiu ir jo knygos „Kaip kukiai su gruzdžiais kovojo“ pristatymas. Susipažinti su jaunu kūrėju atskubėjo Žagarės lopšelio-darželio „Vyšniukas“ priešmokyklinės „Zuikių Puikių“ grupės vaikučiai su auklėtoja Reda Šakinskaite, Žagarės gimnazijos antrų–ketvirtų klasių mokiniai su mokytojomis Virginija Briediene ir Alanta Maižiute. Susitikimo metu D. Rekis vaikams aiškino knygelės pavadinimo kilmę, papasakojo apie jau parašytas ir teberašomas knygas, edukologijos studijas ir mokslinę bei visuomeninę veiklą. Po knygos pristatymo pradinukai suvaidino ištrauką iš knygos. Rašytojas padovanojo bibliotekos skaitytojams knygą, o renginio dalyviai turėjo galimybę įsigyti autoriaus knygų su parašu ir palinkėjimu.

 

Ketvirtadienio popietę į biblioteką rinkosi įvairaus amžiaus aktorės Kristinos Kazlauskaitės gerbėjai. Biblioteka vos talpino gausybę lankytojų. Renginio viešnia pasakojo apie savo vaikystę, mokyklą, darbą teatre ir televizijoje, padeklamavo J. Marcinkevičiaus, V. Mačernio eilių.

 

 

Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės metu bibliotekoje veikė Žagarės lopšelio-darželio „Vyšniukas“ priešmokyklinės „Zuikių Puikių“ grupės ugdytinių knygų skirtukų, pagamintų Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti, paroda. Skirtukai buvo išdalinti renginiuose dalyvavusiems lankytojams.

 

Renginių gausa pritraukė ir naujų bibliotekos skaitytojų.

 

J. Avyžiaus viešosios bibliotekos Žagarės filialo informacija

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 

 
 
 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?