2019-01-24, ketvirtadienis, 04:37.     Šiandien Joniškyje saulė teka 08:21, leidžiasi 16:38, dienos ilgumas 8:17.

Namelis Bariūnų bibliotekos knygų fėjoms

2018-04-27, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Namelis Bariūnų bibliotekos knygų fėjoms

Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės metu Bariūnų bibliotekoje vyko rytmetys „Kai norisi pabūti knygų šalyje“, į kurį rinkosi Bariūnų vaikų darželio vaikučiai. Bibliotekininkė trumpai papasakojo apie biblioteką, laisvalaikio veiklas, vaikų literatūros įvairovę.

 

Vaikams buvo išdalintos knygelės, kurias jie turėjo įdėmiai peržvelgti ir susipažinti su jos turiniu. Bibliotekininkei parodžius kortelę su knygos veikėju, vaikai turėjo pasakyti, pas ką yra ši knyga. Šurmuliuodami ir diskutuodami trumpai susipažinome su linksmomis, nuotykių kupinomis knygelėmis.

 

Rytmečiui įpusėjus bibliotekininkė pakvietė vaikus į edukacinį užsiėmimą: iš išlankstytos knygos buvo pagamintas fėjų namelis. Mažieji dalyviai virto sodininkais, meistrais, dizaineriais. Jie įstatė nameliui duris ir langus, prilipdė medžiui lapus, priklijavo gėles aplink namą ir net akmenėliams vietos atsirado. Dabar mūsų bibliotekos knygų fėjoms nebereikės slapstytis knygų lentynose, jos galės gyventi pastatytame ir papuoštame namelyje.

 

Erika Vasiliauskaitė-Rašimienė

Bariūnų filialo vyresn. bibliotekininkė

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?