2019-02-22, penktadienis, 16:44.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:24, leidžiasi 17:38, dienos ilgumas 10:14.

National Geographic leidinyje „Nepažinta Lietuva. 100 netikėtų atradimų“ – Žagarės regioninis parkas

2018-02-08, paskelbė Dienos NAUJIENOS
National Geographic leidinyje „Nepažinta Lietuva. 100 netikėtų atradimų“ – Žagarės regioninis parkas

Tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje ADVENTUR 2018 buvo pristatytas pirmasis žurnalo „National Geographic Lietuva“ leidinys, skirtas Lietuvai – „Nepažinta Lietuva. 100 netikėtų atradimų“. Pavarčius jį galima dar kartą įsitikinti, kiek daug Lietuvoje vietų, kurios be galo įdomios ir vertos dėmesio. Simboliška, kad leidinys pristatytas pasitinkant Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, o „National Geographic Lietuva“ sausio mėn. išleido 100-ąjį žurnalo numerį.

 

Kaip rašo žurnalo vyriausiasis redaktorius Frederikas Jansonas, „viena svarbiausių žurnalo užduočių – leisti skaitytojams pažvelgti į tai, ko dažnai negalime pamatyti patys, atskleisti dažnai visai šalia esantį grožį. Nes „National Geographic“ jau 130 metų yra langas į nepažintą pasaulį, pro kurį žvelgia ištisos kartos skaitytojų. Būtent todėl rengdami pirmąjį specialųjį žurnalo leidinį, skirtą Lietuvai, ieškojome to, kas mažiau žinoma daugeliui skaitytojų. Lietuvoje yra kur kas daugiau nei 100 įstabių gamtos kampelių, išskirtinių pramogų, kultūrinių renginių ir paminklų, tad rengdami leidinį tikrai nesiekėme sudaryti gražiausių, nuostabiausių ar įdomiausių objektų sąrašo. Tiesiog ieškojome tų, kurie yra mažiau žinomi, tačiau tikrai verti to, kad juose apsilankytumėte“.

 

Viename iš pirmųjų leidinio puslapių, kur pristatoma „Nepažinta gamta. Lietuviška tundra – takai per aukštapelkes ir Marso kanjonai – tereikia truputį išsukti iš kelio“, akį traukia Mūšos tyrelio pažintinio tako ir Miknaičių ežero vaizdai – dar nedaug žmogaus paliestas gamtos kampelis su vieninteliu natūraliu ežeru Joniškio rajone, kuriame paukščių migracijos metu pailsėti nutupia tūkstančiai baltakakčių ir želmeninių žąsų. Tolėliau žurnale atskiras puslapis skirtas Mūšos tyrelio pelkei ir pažintiniam takui, kuris įtrauktas į Lietuvos rekordų knygą kaip ilgiausias lentų takas pelkėje.

 

Dėmesio sulaukė ir Žvelgaičių ežere esanti Meilės sala. Leidinyje Nepažinta Lietuva. 100 netikėtų atradimų“ rašoma, jog Lietuvoje salų tokiu pavadinimu yra keturios – Druskininkuose, Biržuose, Joniškio ir Rokiškio rajonuose. Simboliška, kad visos jos išsidėsčiusios palei Lietuvos ir Latvijos pasienį. Meilės sala Žagarės regioniniame parke nuo 2013 m. kasmet tvarkant jos aplinką, tobulinant infrastruktūrą pritaikoma lankymui.

 

Informaciją leidiniui apie Žagarės regioninį parką ir Joniškio kraštą pateikė Joniškio turizmo ir verslo informacijos centras.

 

Žagarės regioninio parko direkcijos rekreacijos vadybininkė Modesta Bielskienė

 


REKLAMA


 

Kurkime jaukią atmosferą kartu! 

 

 

PROJEKTUOJAME IR GAMINAME

Virtuvės ir svetainės baldus, spintas su stumdomomis durimis, stumdomas sistemas, drabužines, pertvaras,  miegamuosius, prieškambario baldus, vonios baldus,  vaiko kambario baldus, biuro baldus (visuomeninės paskirties baldai), darželio baldus, stalus, komodas, recepcijas. 

 

GARANTUOJAME KOKYBĘ IR ILGAAMŽIŠKUMĄ

Teikiame PROFESIONALIĄ BALDŲ SURINKIMO PASLAUGĄ. Dirbame visoje Lietuvoje. Galime komplektuoti 4-6 žmonių brigadas, domina didesni objektai Lietuvoje ir Europos Sąjungoje.

 

TAIKOME NUOLAIDAS

Pastoviems klientams išskirtinės kainos!

 

GARANTIJA 24 MĖNESIAI

Priežiūra ir pagalba pasibaigus garantiniam aptarnavimui.

 

KONTAKTAI

Šarūnė Tarvydaitė: +37069888754

El. paštas: vadyba@baldukalve.lt

Svetainė:  www.baldukalve.lt

facebook: https://www.facebook.com/www.baldukalve.lt/

 

 

VISADA esame pasirengę suteikti skubią ir Jūsų norus atitinkančią paslaugą!  Neturime papildomų ar šalutinių verslo išlaikymo kaštų. DIRBAME BE TARPININKŲ. Ir tai yra - FAKTAS!

 


REKLAMA


 

 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?