2020-08-08, šeštadienis, 14:34.     Šiandien Joniškyje saulė teka 05:43, leidžiasi 21:03, dienos ilgumas 15:20.

Nebrangi kino salė namuose

2019-08-13, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Nebrangi kino salė namuose

Mėgstate kiną? Dažnai lankotės kino teatre? Tada nepraleiskite galimybės greitai ir nebrangiai įsirengti kino salę ir savo namuose! Naujausi televizoriai gali didžiuotis įspūdingais parametrais, bet dar keletas smulkių detalių gali vakarą namuose paversti tikrai ypatingu – nereikia jokių brangių kambario apdailos detalių ar specialios elektroninės įrangos. O, kadangi, šiomis dienomis prekių pasirinkimas labai didelis, kainos taip pat yra šiek tiek patrauklesnės.

 


Kokie televizoriai tinkamiausi?
Kuo didesnis, tuo geriau – priklausomai nuo kambario, rekomenduojame rinktis bent 50 colių įstrižainės televizorių su 4K raiška ir HDR funkcija. Dar geresniam efektui – foninis apšvietimas.


• Įstrižainės dydis – kino teatruose ekranai yra milžiniški, todėl mažas televizorius tikrai nepateisins nei jūsų, nei draugų lūkesčių. Rinkitės kuo didesnę įstrižainę.
• Raiška – kino kambarys turi būti tamsus tam, kad matytųsi visos filmo detalės ir smulkmenos. Tačiau, jeigu ekrano raiška maža, pasirodo ir pikseliai.
• HDR – tai nuostabi funkcija, kuri suteikia visiškai kitus, dar gyvybingesnius potyrius. Šios funkcijos dėka, ekrane išreiškiama daugiau spalvų bei ryškumo tonų.
• Foninis apšvietimas – puiki detalė filmo atmosferai sukurti. Apšviečiama už televizoriaus esanti siena, automatiškai nustatant spalvas, kurios tuo momentu dominuoja ekrane. Patikti gali ne kiekvienam, bet tai puiki idėja!

 


Pačios svarbiausios detalės
Įrengiant kino teatrą namuose, gali tekti pakloti beprotišką sumą pinigų. Būtent todėl pabrėšime tik pačias svarbiausias detales ir jų alternatyvas net ir patiems taupiausiems.

 


Garso sistema
Geriausias sprendimas – namų kino sistema. Tačiau, jei nesate pasiruošę investuoti didelės sumos, tada įsigykite „sound bar“ – pailgi ir dažnai nebrangūs garsiakalbiai.

 


Foto: Senukai.lt

 


Apšvietimas
Viena svarbiausių ypatybių kino teatre – tamsa. Uždenkite langus ir, jeigu yra galimybė, padenkite sienas ir lubas tamsia, neblizgia medžiaga. Ir štai – jūsų kino teatras jau įgauna formą!

 


Multimedijos centras
Panaudokite kompiuterį – filmų ir serialų transliacijai nereikia galingo procesoriaus, todėl tam puikiai tiks net ir senas kompiuteris su HDMI jungtimi.

 


Dar kelios smulkmenos
Taigi, kaip matote, kino teatro įrengimas namuose nėra sudėtingas ar brangus. Brangiausia dalis – televizoriai, tačiau juos naudojame kiekvieną dieną ir tai nėra prabanga.


Maksimaliam komfortui pasirūpinkite patogiais krėslais kiekvienam žiūrovui ir, galbūt, nedideliu šaldytuvu gaiviesiems gėrimams. Siūlome apsilankyti internetinėje parduotuvėje senukai.lt ir pamatyti, kokie televizoriai tinkamiausi jūsų kino teatrui!
 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai