2020-08-06, ketvirtadienis, 03:33.     Šiandien Joniškyje saulė teka 05:39, leidžiasi 21:07, dienos ilgumas 15:27.

Netrukus 1,9 mln. Eur kompensacinių išmokų pasieks ūkininkus

2019-05-19, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Netrukus 1,9 mln. Eur kompensacinių išmokų pasieks ūkininkus

Ūkininkai, įvykdę įsipareigojimus pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Agrarinė aplinkosauga ir klimatas“ veiklą „Tarpinių pasėlių auginimas ariamojoje žemėje“, kitą savaitę, antradienį, sulauks 1,9 mln. Eur kompensacinių išmokų.
 

Išmokos gali būti mokamos tik įsitikinus, kad pareiškėjai laikosi prisiimtų įsipareigojimų. Vykdantieji minimą veiklą yra įsipareigoję po pagrindinio derliaus nuėmimo tarpinius pasėlius pasėti per savaitę (ne vėliau kaip iki rugsėjo 15 d.), juos išlaikyti ant dirvos paviršiaus iki kovo 1 d., pagal veiklą deklaruotose plotuose neganyti gyvulių, neruošti pašaro ir nešienauti, nenaudoti augalų apsaugos produktų, mineralinių trąšų ir srutų tarpinių pasėlių auginimo laikotarpiu pagal veiklą deklaruotuose plotuose. Taip pat šią veiklą vykdantys ūkininkai turi įterpti tarpinius augalus į dirvą prieš pagrindinės kultūros sėją.
 

NMA jau užbaigė visas reikalingas patikras dėl reikalavimų laikymosi ir netrukus 344 ūkininkams išmokės 1,9 mln. Eur kompensacinių išmokų. Primename, kad išmokos pagal veiklą „Tarpinių pasėlių auginimas ariamojoje žemėje“ 2018 m. patvirtintas dydis siekia 134 Eur už deklaruotą hektarą.
 

NMA iš viso 2018 m. paramos pagal KPP priemonę „Agrarinė aplinkosauga ir klimatas“ gavėjų sąskaitas jau papildė 8,78 mln. Eur suma.

 

                                                                                                                                                                  NMA informacija
 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai