2020-05-31, sekmadienis, 09:56.     Šiandien Joniškyje saulė teka 04:49, leidžiasi 21:41, dienos ilgumas 16:52.

Nominacijos skaistgiriečiams

2018-10-10, paskelbė Dienos NAUJIENOS
 Nominacijos skaistgiriečiams

Skaistgirio moterų draugija ,,Versmė" jau eilę metų dalyvaujanti respublikiniame projekte ,,Eismo saugumas bendruomenėse"antri metai paeiliui inicijavo ,,Dviratiškiausio skaistgiriečio", ,,Dviratiškiausios skaistgiriečių šeimos" ir ,,Mandagiausio vairuotojo" rinkimus.

 

Savo  Feisbook paskyroje organizacija kvietė siūlyti šioms nominacijoms vertus skaistgiriečius. Per dvi savaites sulaukta įvairių siūlymų. Nominacijai ,,Dviratiškiausi skaistgiriečių šeima" buvo pasiūlyti Tamara ir Eugenijus Lukočiai, Nijolė ir Jonas Briedžiai, Danutė, Inga ir Kostas Čičinskai bei Inga ir Svajūnas Biliai. Galiausiai suvedus rezultatus šios nominacijos nugalėtojais tapo Inga ir Svajūnas Biliai. Abu sutuoktiniai dirba Skaistgirio gimnazijoje. Jų vaikai jau užaugę ir palikę tėvų namus, tad Ingai ir Svajūnui visas laisvalaikis yra tik jų. Šeima mašinos neturi, dviratis jų pagrindinė susisiekimo priemonė. Ingą ir Svajūną galime sutikti skubančius į darbą, dviračių pėdalus minančius į poilsio zoną Uolyno tvenkinių pakrantėse, dalyvaujančius dviratininkams skirtose akcijose ar taip išsiruošusius pasigrožėti apylinkėmis. 

 

Nominacijai ,,Dviratiškiausias skaistgirietis" buvo siūlyti Angelija Gasparavičienė, Eugenijus Lukočius ir Paulius Stabrauskas. Nominacijos nugalėtoja tapo Angelija Gasparavičienė. Angelijai dviratis pagrindinis pagalbininkas keliaujant į turgelį su augalais, daržovėmis, iškylaujant, bendraujant su bendramintėmis.

 

,,Mandagiausio vairuotojo" nominacijai pasiūlyti Augustinas Jasotis, Vytautas Šniukas ir jau pernai nominaciją pelnęs Antanas Milašius. Tad nominacijos įteiktos Augustinui ir Vytautui. Pasak Skaistgirio gimnazijos direktorės Editos Aukselienės, malonu, kad mokinius vežioja mandagūs vairuotojai. Patys vairuotojai nesureikšmina savo poelgių. Vairuojant mokyklinius autobusus ir jais vežant mokinius reikia kantrybės, pakantumo, kartais ir griežtesnės pastabos, o mandagumas - tai nieko nekainuoja. Malonu būti pastebėtam,- sutartinai sakė Vytautas ir Augustinas.  Nominacijos įteiktos jaukiame Skaistgirio gimnazijos kiemelyje. Jas įteikė Skaistgirio moterų draugijos,,Versmė" pirmininkė Vida Urbonienė ir Skaistgirio seniūnaitė Virgina Jakutienė. Bendruomenės pareigūnai Daina Kaminskienė ir Algirdas Sakalauskas nominantams linkėjo saugių kelionių. Vairuotojams būti pavyzdžiu jaunimui. Kiekvienam nominantui svečiai įteikė suvenyrų.

 

 

Vida Urbonienė 

Autorės nuotr.

 

 

Inga ir Svajūnas Biliai - ,,Dviratiškiausia skaistgiriečių šeima"

 

Augustino Jasočio ir Vytauto Šniuko rankose ,,Mandagiausių vairuotojų" nominacijos.

 

Angelijos Gasparavičienės pelnyta ,,Dviratiškiausias skaistgirietis" nominacija džiaugiasi ir seniūnaitė Virgina Jakutienė

 

 

Nominantai kartu su nominacijų sumanytoja V. Urboniene, seniūnaite V. Jakutiene, bendruomenės pareigūnais A. Sakalausku, D. Kaminskiene ir gimnazijos direktore E. Aukseliene

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai