2019-04-19, penktadienis, 03:39.     Šiandien Joniškyje saulė teka 06:06, leidžiasi 20:27, dienos ilgumas 14:21.

Numatoma didinti darbo užmokestį rajono kultūros ir meno darbuotojams

2018-11-09, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Numatoma didinti darbo užmokestį rajono kultūros ir meno darbuotojams

Joniškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo Jono Novogreckio iniciatyva organizuotas Joniškio rajone veikiančių kultūros įstaigų vadovų pasitarimas, kuriame be skyriaus vedėjo ir kultūros įstaigų vadovų dalyvavo savivaldybės administracijos Finansų skyriaus vedėja Stefanija Šniukienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Erika Šivickaitė.

 

Pasitarimo metu aptartas šiuo metu aktualus kultūros ir meno darbuotojų darbo užmokesčio didėjimo klausimas. Planuojama nuo 2019 metų padidinti kultūros ir meno darbuotojų atlyginimus, nes šiuo metu palyginus su kitų sričių specialistų atlyginimais, jie yra labai maži. Diskutuota dėl kultūros įstaigų teikiamų paslaugų įkainių nustatymo.

 

Kultūros įstaigų vadovai akcentavo, kad įkainiai savivaldybės taryboje buvo tvirtinti seniai, paslaugų kainos visoje Lietuvoje auga, vienas paslaugas keičia kitos, tad būtina peržiūrėti teikiamų paslaugų įkainius ir atsinaujinti.

 

 

Joniškio istorijos ir kultūros muziejaus direktorė Rasa Ališauskienė informavo Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėją J. Novogreckį, kad jau seniai yra suplanuotos lėšos, skirtos iš dalies atnaujinti Mato Slančiausko sodybą, 2019 metų savivaldybės biudžeto projektui.

 

Finansų skyriaus vedėja S. Šniukienė kalbėjo, kad poreikių yra daug, tačiau kiti metai nusimato gana sudėtingi skaičiuojant savivaldybės biudžeto lėšas. Tad, kiekvienai įstaigai būtina dėliotis prioritetus ir tai liečia ne tik rajono kultūros įstaigas.

 

 

                                    Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai