2019-06-16, sekmadienis, 14:21.     Šiandien Joniškyje saulė teka 04:41, leidžiasi 21:55, dienos ilgumas 17:14.

Padėkos vakaras globėjams ir rūpintojams

2018-12-20, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Padėkos vakaras globėjams ir rūpintojams

Rajono globėjai ir rūpintojai rinkosi į Joniškio Raudonojoje sinagogoje vykusį „Padėkos vakarą“. Vakaro metu Vytauto didžiojo universiteto doc. dr. T.N. Liobikienė pasidalino mintimis apie įvaikintų ir globojamų vaikų ugdymo ir auklėjimo ypatumus, pozityvų bendravimą ir problemų sprendimą, atsakė į iškilusius klausimus.

 

Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos auklėtiniai globėjams dovanojo nuostabų koncertą, palietusį kiekvieną širdį.

 

Šią gražią popietę globėjams ir rūpintojams, kurie kantriai skiepija vaikams gerumo siekimą, teisingumo jausmą, moko nepasiklysti gyvenimo kryžkelėse, džiaugtis, atrasti ir mylėti kiekvieną dieną, augina ir lydi juos į gyvenimą, dėkojo Joniškio rajono savivaldybės mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė, Joniškio rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus ir Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Šiaulių apskrities Vaiko teisių apsaugos skyriaus Joniškio savivaldybėje specialistai, Joniškio rajono vaiko ir šeimos gerovės centro atstovai. Po sveikinimo žodžių visi maloniai pabendravo prie bendro stalo, pasidalindami gerąja patirtimi.

 

Joniškio rajono vaiko ir šeimos gerovės centras nuoširdžiai dėkojo Joniškio istorijos ir kultūros muziejui už suteiktas patalpas, Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos mokytojams ir mokiniams už įsimintiną koncertą, ir žinoma, visiems globėjams ir rūpintojams už atvertas širdies ir namų duris sunkumų šeimose patyrusiems vaikams.

 

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai